Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Медіагрупа 4TV оголосила конкурс талановитих режисерів, операторів та ведучих

Картинка: telesputnik.kiev.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Українська медіагрупа 4TV, до складу якої входять чотири супутникові канали — «Тур-Бюро», РТВ, Goldberry и People, — оголосила конкурс талантів серед режисерів, операторів та ведучих.

 

Згідно з прес-релізом, розісланим компанією, оголошена акція не є пропозицією роботи на каналах медіагрупи, повідомляє «Телекритика».

 

«Ми із задоволенням повідомляємо, що відбірковий конкурс проводиться медіагрупою не з метою отримання прибутків, а також не задля отримання безкоштовного персоналу. Ми прагнемо дати шанс талановитим людям, розпочати свою кар’єру на телебаченні, набути багатого досвіду режисерської або операторської роботи, а також розкрити в собі потенціал ведучих», – говорить керівник медіагрупи 4TV Василь Вакулко.

 

Вакулко зазначив, що група зі свого боку пропонує охочим технологічну базу для реалізації талановитих ідей, таким чином позиціонуючи себе як безкоштовна школа при медіагрупі.

  

Конкурсний відбір триватиме від 1 січня до 30 квітня 2009 року. Бажаючим бути режисерами, операторами та ведучими треба надіслати резюме та дві фото (крупний план і повний зріст) на e-mail: a.khomenko@mmg.in.ua. Вакансію вказати в темі листа.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 22.12.2008 13:55
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися