Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Газету «Хрещатик» змусили заплатити колишній співробітниці зарплату

Картинка: mmr.net.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Київська незалежна медіа-профспілка стягнула заборгованість по зарплаті за вимушений прогул в сумі 11 тис. 750 грн. в інтересах колишньої співробітниці газети «Хрещатик».

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба профспілки.

 

Гроші вже перераховано на рахунок Державної виконавчої служби і найближчими днями буде виплачено журналістці. У цьому переконалися судові виконавці, які вчора мали намір описати майно редакції, оскільки газета „Хрещатик" затягнула з виконанням рішення суду, зазначено в повідомленні.

 

Судовий процес проти газети „Хрещатик" тривав два роки. За підтримки профспілки його розпочала одна з працівниць газети після свого незаконного звільнення внаслідок реорганізації комунальних ЗМІ Києва, яка відбулася з приходом мера Леоніда Черновецького.

 

Інтереси журналістки в суді представляв юрист Інституту масової інформації Роман Головенко, з яким співпрацює Київська незалежна медіа-профспілка.

 

26 листопада 2007 року Шевченківський районний суд м. Києва підтримав вимоги журналістки, встановивши, що газета „Хрещатик" має сплатити колишній працівниці 11 750 грн. за вимушений прогул. 30 травня 2008 року рішення набуло законної сили. 18 липня 2008 року було відкрито виконавче провадження, проте редакція „Хрещатика" протягом семи місяців ухилялася від виплат.

 

Зараз Київська незалежна медіа-профспілка супроводжує 12 справ в інтересах журналістів, які мають намір через суд оскаржити незаконне звільнення з телеканалів UBC („Український бізнес-канал") та „Студія 1+1".

 

Київська незалежна медіа-профспілка об'єднує понад 400 журналістів столичних засобів масової інформації та входить до Незалежної медіа-профспілки України, що є членом Міжнародної федерації журналістів.

Категорія: Україна | Опубліковано: 16.01.2009 10:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися