Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Верховна Рада ввела мораторій на виселення редакцій друкованих ЗМІ

Фото: gdb.rferl.org

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Верховна Рада прийняла Постанову «Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження».

 

Про це «Прес-Центр» повідомили в інформаційному управлінні Ради.

 

Постановою передбачено органам виконавчої влади, місцевого самоврядування тимчасово, до схвалення відповідного закону, не допускати безпідставної практики припинення чи розриву договору оренди, припинити прийняття рішень та призупинити виконання вже прийнятих рішень про виселення редакцій друкованих ЗМІ, закладів культури, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження із займаних ними на законних підставах приміщень державної та комунальної власності.

 

Відповідно до постанови, пріоритетне право на продовження оренди цих приміщень мають орендарі.

 

Кабінетові Міністрів доручено затвердити нормативи мінімального забезпечення громадян книготорговельними послугами в кожній адміністративно-територіальній одиниці, розробити порядок розміщення книжкових магазинів у будівлях державной власності і встановлення пільгових ставок орендної плати за наймання в цих будівлях площ, які використовуватимуться для продажу книговидавничої продукції.

 

Крім того, уряд має невідкладно розробити проект закону про заборону виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження з орендованих ними приміщень державної та комунальної власності. Відповідний законопроект (без ухвалених змін і доповнень) зареєстровано у ВР за №3716.

Категорія: Україна | Опубліковано: 16.01.2009 16:40
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися