Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Петрів: У сфері мас-медіа відбуваються масові звільнення
Фото: telekritika.kiev.ua
Тарас Петрів передбачає, що українські ЗМІ "понабирають на роботу молодих і недосвідчених журналістів"
 
 
 
 
 
 
 
 
«Українські мас-медіа зараз переживають складний час. Майже щотижня до нашої комісії звертається 10-15 журналістів і розповідають про проблеми, які їм подарувала криза», - повідомив 5 грудня у Львові голова Нацкомісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України Тарас Петрів.

 

Про це повідомив Zaxid.net.

 

Петрів констатував, що у сфері мас-медіа відбуваються масові звільнення, відомі журналісти «опиняються просто на вулиці». 

 

«Дві великі газети – «Газета по-українськи» та газета «24» - попередили, що в найближчі два місяці працюватимуть у режимі згортання. Що їх чекає, невідомо. Скорочує кількість шпальт і «Дзеркало тижня». Разом з тим, розміщення реклами зменшується на 30-40%. Редакції намагаються втримати колективи, однак багато хто з них не може дозволити собі купити довгоочікуваного цифрового диктофона», - розповів Тарас Петрів.

 

Крім того, за його словами, у Києві припинено видачу премій журналістам за роботу наднормово та у вихідні, зарплати видають за курсом $1=5,0 грн.

 

«Зараз ринок медіа звужується, конкуренція зростає. Є загроза, що медіа понабирають на роботу молодих, недосвідчених та дешевих журналістів, що призведе до подання неякісної інформації», - хвилюється Петрів.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 08.12.2008 13:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися