Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


Андріян Гутник: Львову потрібен амфітеатр
ПРЕС-РЕЛІЗ
22.09.2011Сьогодні, 22.09.2011 р. у Львівській міській раді фірма «Онур і Ко», презентувала проект спорудження літнього амфітеатру на 3 500 місць під накриттям, розроблений архітектурним бюро «ТаbanLioglu». Представники фірми «Онур і Ко» запропонували ще до проведення у Львові «Євро – 2012» спорудити літній амфітеатр у парку ім. Б. Хмельницького, (нагорі, біля другого парадного входу на розі вул. Стрийської та Гвардійської).

Необхідно зазначити про підтримку з боку Альфа - Банку, адже саме він виявив зацікавленість та готовий запропонувати вигідне кредитування для втілення в життя цього проекту. Керівництво даного банку вже давно прихильно відноситься та підтримує культурні події, що проходять у парку ім. Б. Хмельницького.

Так, саме цей банк спонсорував та підтримував проведення Alfa Jazz Festival – джазового фестивалю міжнародного масштабу, який проходив у Львові. Фестиваль відвідало більше 20 тисяч туристів, які мали змогу насолоджуватись виступами незаперечних зірок джазу на трьох відкритих сценах у Львові, гала-концерти, відбувались на головній сцені фестивалю саме в  Парку Культури ім. Б.Хмельницького

Як зазначив депутат ВО «Свобода», голова комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Андріян Гутник:

«Раніше, до 1965 року у верхній частині парку праворуч від центральної алеї знаходився літній Зелений театр на 6000 місць, у 1960 — 1970-х роках місце проведення наймасовіших естрадних концертів і найбільша концертна споруда м. Львова.

Попри надзвичайну привабливість Львова для гостей та туристів, ми повинні визнавати, що наразі у Львові ми не маємо жодного амфітеатру, жодного сучасного концерт – холу, саме тому даний проект є дуже актуальним. Враховуючи кількість бажаючих відвідати наше місто, ми повинні бути спроможними організовувати різноманітні заходити та приймати гостей дійсно за європейськими стандартами, для цього потрібно постійно розвиватись та самовдосконалюватись.
Разом з тим, хочу зазначити, що мною було запропоновано розробити та представити кошторисну та проекту документацію для спорудження закритого амфітеатру, для того, щоб в майбутньому не постало запитання де організовувати та проводити культурні заходи не в літній період.

Єдиним, на мій погляд застереженням є той факт, що на території парку ім. Б. Хмельницького колись були поховання. Згодом частина похованих була перенесена, а решта – знищена. Комуністи могли споруджувати місця для відпочинку і на кістках. Проте, ми хочемо жити з думкою та повагою про минуле та з перспективою на майбутнє. Саме тому нам необхідно почути думку громади, щодо доцільності розміщення амфітеатру саме в цьому місці. Якщо ж львів’яни не підтримають цю пропозицію, разом ми зможемо обрати доцільне місце для розташування даного об’єкту. Адже, безумовно для розвитку інфраструктури нашого міста він є дійсно потрібним».

Категорія: Влада | Опубліковано: 22.09.2011 18:28
Ключові слова: Андріян Гутник, парк Б.Хмельницького, Амфітеатр, Онур, ВО СвободаУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися