Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


«День» презентує на львівському Форумі видавців книгу «Екстракт 150»

Газета «День» представить на Форумі видавців у Львові нову книгу із серії «Бібліотека газети «День» - «Екстракт 150».

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

У книзі зібрано знакові, на думку редакції видання, статті, які показують унікальний шлях, що разом зі своїми читачами пройшов «День».

 

«Книга «Екстракт 150» це лабораторія творчих підходів практичної журналістики і громадської діяльності. Це - досвід створення і «вирощування» громадянського суспільства у період повернення до європейського дому із пострадянського стану. Це - впровадження стандартів якісної преси», - зазначила координатор проекту Інесса Поліщук.

 

Авторська зустріч з авторами книжки відбудеться 11 вересня о 15.30 год. в театрі „Воскресіння”.

 

Газета «День» - єдине в Україні періодичне видання, що заснувало власну бібліотеку на основі журналістських матеріалів. Починаючи з 2002 року світ побачили дев'ять книг серії «Бібліотека газети «День»: Україна Incognita, Дві Русі, Війни та мир, Апокрифи Клари Ґудзик, День і вічність Джеймса Мейса, «Почему ОН нас уничтожал?», «Джеймс Мейс: Ваші мертві вибрали мене». Десята книга «Екстракт 150» - це свого роду підсумок унікального досвіду співпраці і взаємовпливу газети, що створювався методом «народної будови», і суспільства. Це 150 «найбільш значущих» статей на суспільно-політичну, культурологічну та історичну тематику за всю історію газети «День» - 1997-2009 роки.

Категорія: Україна | Опубліковано: 10.09.2009 09:45
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися