Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Експерт – про вимирання газет: Ми прощаємося з тим, чого насправді ніколи не мали
Особливістю процесу поступового «вимирання» паперових газет в Україні є те, що тут так і не було створено газети світового рівня.

Про це сказав директор Інституту екології масової інформації Борис Потятиник під час модуля сертифікатної програми з філософії в УКУ «Еліти та суспільне служіння», передає Zaxid.net.

«Ми прощаємося з тим, чого насправді ніколи не мали. Тобто ми прощаємося із самою ідеєю щоденної елітної газети світового рівня. А точніше, з добрим наміром її створити», — сказав він.

На думку Потятиника, рано чи пізно у всіх країнах прийдуть до того, що паперові видання відійдуть в минуле, поступившись місцем легкому комп’ютеру-планшету або електронному паперу. При цьому колекціонери, багаті люди зможуть замовляти паперові версії, які на той час стануть ексклюзивним продуктом.

«Інтернет, постачаючи новини та експрес-аналіз подій, виконує роботу, яка впродовж століть залишалася справою щоденних газет. Частина щоденних газет переходить на систему «електронні будні – паперові вихідні». Задовольняючи щоденні потреби аудиторії онлайновими версіями, на суботу-неділю готують спеціальний друкований випуск», — зазначив експерт.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 20.12.2010 17:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися