Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Ганна Герман сказала, що чиновники, які конфліктують з «Експресом», хочуть «сподобатися новій владі»
Ганна Герман, заступник голови Адміністрації президента України, зустрілася із журналістами львівської газети «Експрес», які передали їй листа до президента Януковича.

Про це повідомляє прес-служба видання, передає «Телекритика».

Як ідеться у повідомленні редакції, що надійшло на адресу ТК, при зустрічі «Ганна Герман висловила  думку, що чиновники, які здійснюються тиск на газету, діють так лише тому, що хочуть сподобатися новій владі». Також вона запевнила, що «президент  рішуче засуджує подібні вчинки і  налаштований на те, щоб такі чиновники  були якнайшвидше покарані».

У листі «Експресу» до Януковича наголошується на тому, що на газету чиниться тиск місцевих чиновників, причому цей тиск «набув системного характеру». На доведення цієї тези у листі наводяться зокрема такі факти, як те, що  досі не відкрито кримінальну справу за фактом затримання директора «Експресу», а також постійно здійснюється дифамація видання збоку податкових органів та прокуратури.

«Прокуратурою Львівської області системно поширюються абсолютно недостовірні відомості про "викриття головного редактора газети у земельних аферах", які не базуються на матеріалах будь-якої справи, порушеної  проти редактора газети (таких справ не існує) чи судових рішеннях», - ідеться в листі «Експресу» до Януковича. 

Також у листі заначається, що  до прокуратури викликають «людей, які висловлюють свою думку на сторінках газети», причому на них «здійснюється аморальний психологічний тиск».

Як повідомляла ТК, 13 квітня журналісти львівської газети «Експрес» перекрили трасу Київ-Чоп. Таким чином вони намагалися привернути увагу до дій представників податкової міліції щодо директора «Експресу» Андрія Вея, якого примусово забрали на допит до податкової міліції. Щоб з'ясувати, чому затримали їхнього керівника, головний редактор і журналісти прийшли до податкової міліції. Там зчинилася суперечка між журналістами та слідчим податкової міліції, під час якої пошкоджено редакційну відеокамеру.

Після цього головного редактора газети Ігоря Починка слухали у профільному комітеті ВР, який рекомендували парламенту створити тимчасову слідчу комісію у справі «Експресу». 25 травня Генеральна прокуратура доручила прокуратурі Рівненської області здійснити нову перевірку всіх  матеріалів справи львівської газети «Експрес».

У свою чергу Львівська прокуратура звернулася до журналістів з відкритим листом, у якому звинувачує газету «Експрес» у заангажованості.


«Прес-Центр»
Категорія: Львів | Опубліковано: 27.05.2010 18:06
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися