Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Україна


Канал «24» запустить 8 нових проектів
З 3 жовтня канал новин «24»  запускає промо-кампанію нового телесезону під новим слоганом - «Більше інформації». Також на каналі стартують нові проекти власного виробництва «Найкраще з YouTube», «Інтернет-тренди», «Соціальні мережі», «Коротко про головне», «Цікаві факти», «Цитата дня», «Ефект свідка», «П'ять зірок».

Про це повідомила прес-служба телеканалу, передає «Телекритика».

«Усі вони покликані дати глядачеві ще більше цікавої та корисної інформації. Нові програми лаконічні та яскраві, усі власного виробництва», - зазначається в повідомленні.

У листопаді в телеканалу новин «24» з'явиться нова опція: глядачі зможуть завантажувати власне відео на сайті 24tv.ua. Найцікавіше потрапить в ефір, а його автор отримає гонорар.

Окрім того, тепер щосуботи о 20.00 та щонеділі о 10.00, 14.00, 17.00 та 22.00 виходитиме підсумкова інформаційна програма - «резонансні події, ексклюзивні коментарі та особливий погляд на те, як прожила Україна та світ останні сім днів».

З нового сезону телеканал новин «24» фокусується на чоловічій аудиторії 35-45 років. Ширша цільова аудиторія телеканалу залишається незмінною: усі глядачі 21+.

Промо-кампанія нового сезону триватиме  до 15 листопада. Основними каналами комунікації обрано ділові і суспільно-політичні видання («Сегодня», «Экономические известия», «Експерт», «Статус», «Власть денег», «Деловая столица», «Комментарии», «Український тиждень» та ін.) та топові українські радіостанції -  «Русское радио», «Люкс ФМ», «Радіо Рокс», «Радіо 24». Реалізація кампанії відбувається силами власних підрозділів маркетингу та PR, креативна концепція - РА «Люкс».


«Прес-Центр»
Категорія: Україна | Опубліковано: 03.10.2011 17:59
Ключові слова: телеканал 24, нові проекти, люксУсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися