Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


ЛОДТРК дали вказівку викинути ЗІК з ефіру?
Держкомтелерадіо доручило в.о. гендиректора Львівської ОДТРК привести телевізійне мовлення компанії у відповідність до діючої ліцензії Нацради.

Про це повідомив голова Держтелерадіо Юрій Плаксюк під час чат-конференції на «Телекритиці», передає Zaxid.net.

«У вівторок-середу було прийнято рішення направити доручення в.о. гендиректора Львівської ОДТРК щодо приведення телевізійного мовлення компанії у відповідність до діючої ліцензії Нацради, тобто забезпечити ефір з 16.00 до 24.00», — сказав Плаксюк, відповідаючи на запитання, «чому Держкомтелерадіо ніяк не реагує на «здачу» колишнім гендиректором Львівської ОДТРК Я.Климовичем комерційній структурі - телекомпанії ЗІК - ефірного часу в прайм-тайм (з 21.00 до 24.00), ефірної апаратної, інших приміщень та цілих будинків державної телерадіокомпанії».

«Щодо існуючої угоди, то також дане доручення переглянути умови «дивної» угоди і ввести в дію центральну ефірну апаратну Львівської ОДТРК. Такі технічні можливості на сьогодні в неї уже існують», — наголосив Юрій Плаксюк.

На запитання, чи, можливо, це і є підготовка до роздержавлення регіональних ЗМІ місцевими олігархами, Юрій Плаксюк уточнив, що «до роздержавлення ці доручення не мають ніякого відношення».


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 10.12.2010 18:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися