Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Radio 4U продали

Польська група RMF продала українську мережу радіостанцій Radio 4U.

 

Про це йдеться у повідомленні Bauer Media Group, котра володіє контрольним пакетом групи RMF, передає Вголос.

 

Продаж відбувся 25 вересня. Хто є покупцем радіо, не називається, проте зазначається, що це український приватний інвестор. За словами президента групи RMF Казімєжа Грудека, стан української економіки ставив під значний ризик функціонування радіостанції, а пропозиція купівлі була надто приваблива.

 

«Протягом останніх років нам вдалося створити в Україні міні мережу, котра отримала непоганий успіх. Ми навіть вийшли на позицію лідера у Львові. Успіх RADIO4U вимагав нашого рішення в тому, чи продовжувати експансію в Україні у більших масштабах, на території всієї України, чи покинути цей ринок. Ми вибрали другий варіант з огляду на глибоку економічну кризу і відсутність прозорих засад економічного обороту в Україні. Економічний ризик був надто великий, а пропозиція, котру ми отримали надто приваблива», - зазначив президент RMF.

 

Попри це не повідомляються умови продажу мережі.

 

Як повідомляв Вголос, одна з найбільших польських радіостанцій RMF FM вже давніше мала намір продати свій бізнес в Україні.

 

Польська компанія RMF FM придбала у 2005 році львівське РадіоМан. У 2007 відбулася купівля радіо Тернопіль. Група RMF володіла концесією на ще дві локальні станції у Івано-Франківську та Нововолинську. Від січня 2009 року всі чотири радіостанції транслюються під брендом Radio 4u.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 29.09.2009 17:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися