Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Телеканал ZIK заявляє, що на нього знову тиснуть
Телеканал "ZIK" (ТРК «Міст ТБ», м. Львів) офіційно заявляє, що розцінює дії голови Держкомтелерадіо України Юрія Плаксюка, як чергову спробу тиску на телеканал.

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба каналу.

У повідомленні звертається увага на те, що рішення Плаксюка про перегляд угоди Львівської ОДТРК з телекомпанією ZIK (ТРК «Міст ТБ») з’явилося після того, як керівництво телеканалу публічно заявило про тиск на «ZIK» з боку голови ЛОДА Василя Горбаля.

«Після відмови координувати дії телеканалу з ЛОДА під час місцевих виборів, за нашою інформацією, було поставлене завдання знайти юридичний механізм дострокового розірвання угод між нами та державним телебаченням», — розповів виконавчий директор телеканалу «ZIK» Андрій Кісера.

Генеральний продюсер телеканалу «ZIK» Дмитро Добродомов у прямому ефірі найрейтинговішої в регіоні програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?» додав, що реакція місцевої влади на відмову узгоджувати з ЛОДА інформаційну політику телеканалу була радикальною. За словами Володимира Бойка (начальник управління преси та інформації ЛОДА на той час), «у такому разі «ZІK» дуже швидко попрощається з ефірним мовленням на частоті 12 каналу, а також залишиться без офісно-студійних приміщень, що їх орендує».

Раптова зміна позиції голови Держкомтелерадіо щодо присутності телеканалу «ZIK» в ефірі 12 каналу (після майже півтора роки мовлення) дивним чином збігається із бажаннями місцевого керівництва Львівщини позбавити принциповий телеканал ефірного часу.

Варто зазначити, що у ліцензії Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, що видана Львівській обласній державній телерадіокомпанії 09.04.2003 р. (і продовженій до 10.04.2017 року) чітко вказано, що ТзОВ ТРК «Міст ТБ» має три години мовлення в ефірі 12 каналу. А договором між «Міст ТБ» та ЛОДТРК визначено і конкретний час – щодня з 21:00 до 24:00, йдеться у повідомленні.

Відтак в офіційній заяві від імені колективу телеканалу ZIK звучить попередження, що у разі, якщо тиск на канал не припиниться і його таки спробують викинути з ефіру, колектив змушений буде захищатися усіма доступними, але законними методами. Журналісти телеканалу готові вдатися до акцій протесту та звертатимуться за підтримкою до своїх телеглядачів, правозахисних організацій та журналістів інших ЗМІ.

Із офіційною заявою від імені колективу телеканалу ZIK можна ознайомитись тут.

Як повідомляв «Прес-Центр», Держкомтелерадіо доручило в.о. гендиректора Львівської ОДТРК привести телевізійне мовлення компанії у відповідність до діючої ліцензії Нацради.


Press-centre.com.ua
Категорія: Львів | Опубліковано: 14.12.2010 19:46
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися