Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Інтернетники знайшли у фінансовій кризі позитив

Глобальна фінансова криза створила чудові передумови для створення нових Інтернет-проектів.

 

Про це на конференції Web 2.0 у Сан-Франциско (США) висловився засновник новинного сайту Digg. Кевін Роуз, передає Cnews з посиланням на Associated Press.

 

«Я думаю, це буде чудовий час для того, щоб зробити щось новеньке. Фінансування орієнтованих на споживачів веб-компаній зменшиться, а отже з’явиться багато вільного місця для нових гравців. Завжди простіше відкривати нові компанії, коли ринок розвивається не надто швидко», - пояснив свою думку Роуз.

 

Він нагадав, що його сайт Digg, а також соціальна мережа Facebook, сервіс обміну фотографіями Flickr, які є на сьогодні досить популярними у світі, були запущені власне у критичному 2004-му році, коли було дуже складно отримати фінансування для веб-проектів, орієнтованих на звичайних Інтернет-споживачів. Відтак той же Digg, як відзначив його творець, у перші шість-вісім місяців свого існування майже не стикався із конкуренцією, отримав багато уваги преси і створив довкола себе велике коло постійних користувачів.

 

Цікаво, що Роуз розробляв свій сайт вечорами та по вихідних, у вільний від основної роботи час. Оскільки більшість роботи він виконував самотужки, запуск веб-проекту коштував йому всього декілька тисяч доларів.

 

Digg.com це фактично соціальна мережа, де будь-який користувач може додати свою новину, яку інші користувачі можуть схвалити чи «закопати» (змінити її рейтинг). В результаті кращі новини потрапляють на головну сторінку. На кінець 2006 року на сайті було зареєстровано 500 тис. учасників. Річний оборот Digg.com – близько 100 млн. дол.
 
Фото: 1lj.ru
 
 

 

Категорія: Світ | Опубліковано: 10.11.2008 20:04
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися