Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Дизайн «Інформатора» відзначили на міжнародному конкурсі «Газетний дизайн – 2008» у Москві

Перша шпальта «Інформатора»

 

 
Газета «Інформатор» (Львів) отримала відзнаку у номінації Кращий газетний дизайн на міжнародному конкурсі «Газетний дизайн – 2008» у Москві.

 

Про це повідомили організатори конкурсу.

 

«Золото» у згаданій номінації не отримала жодна із газет-претенденток. «Срібло» розділили між собою «Акция» (Москва) та «Свободный курс» (Барнаул). «Бронзу» журі віддало «Деловому Петербургу» (С.-Петербург).

 

Відзнаки, крім львівського «Інформатора», вручили «Деловой газете Юг» (Краснодар), «Мой район Москва» (Москва) та «Труд» (Москва).

 

В цілому на конкурсі за перемогу у семи номінаціях боролися 48 газет з різних регіонів Росії, України, Білорусі і Казахстану. Девятнадцятьом з них судді присудили 56 нагород, з них 4 золоті, 11 срібних, 16 бронзових, 23 відзнаки, один спеціальний приз і одну «фішку».

 

«Зазначимо, що серед переможців ми — єдине видання, що виходить у світ не російською мовою, — прокоментували «Прес-Центру» підсумки московського конкурсу в «Інформаторі. — Можливо, ця обставина не сприяла б об’єктивній оцінці дизайну «Інформатора» із «ворожого» Львова, однак рівень журі був надзвичайно високим… тож міжнародні фахівці визнали оформлення українського видання гідним однієї з найвищих відзнак».

 

До складу журі входили, зокрема, Гейл Грін («The National Post», Канада), Марко Греко («Expresso», Португалія), Іван Анішев («Деловой Петербург», Росія), Олександра Константинова («Ведомости», Росія).Будні конкурсу (Фото: newspaperdesign.ru)


 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 02.06.2009 12:40
Ключові слова:| Коментарі: 3
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися