Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Роднянський йде з СТС – преса

Фото: trud.ru

Олександр Роднянський

 

 Президент медіахолдингу CTC Media Олександр Роднянський залишає створену ним компанію, щоб зайнятися власними проектами, повідомило «Ведомостям» джерело в компанії, передає «Кореспондент».


Сам Роднянський підтвердив, що вчора розірвав договір з СTC. «Це було моє спільне рішення з акціонерами», - заявив він. Роднянський пояснює свій крок бажанням зайнятися власними телевізійними проектами.

 

Роднянського називають «батьком-засновником» однієї з двох публічних медійних компанії Росії (друга - Rambler Media), зазначають «Ведомости».

 

У CTC Media Роднянський працював з 2002 року, переїхавши до Москви з Києва, де він був гендиректором і співвласником українського телеканалу «1+1». При ньому на базі телеканалу був створений холдинг CTC Media, який у 2006 році вийшов на біржу NASDAQ і був оцінений інвесторами в $2,1 млрд.

 

Піку капіталізації - $4,7 млрд - компанія досягла у лютому 2008 року. Але в 2007-2008 роках керівник CTC перестав знаходити спільну мову з акціонерами, розповідає його знайомий і джерело «Ведомостей» в Альфа-груп (володіє 21,6% акцій СТС Media): від Роднянського вимагали зосередитися на операційній роботі, тоді як сам він хотів більше займатися створенням телепроектів.

 

У червні минулого року він поступився постом гендиректора СTC Антону Кудряшову, і перейшов на «більш стратегічну» позицію президента. Роднянський визнає, що йому стало нудно займатися «перекладанням папірців».

 

«Акціонерам, як я вважаю, потрібен був менеджер, позбавлений творчих амбіцій. І хоча я з ними не згоден, вони по-своєму праві, тому що не хочуть, щоб їх бізнес залежав від однієї особи», - заявляв він.

 

У травні 2009 року частка телеканалу СТС серед російських телеглядачів від 6 до 54 років становила 13,5% (дані TNS).

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 24.06.2009 13:21
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися