Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Садовий закликав польських мерів вступитися за «Теленовини»
Фото: waps.com.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав президентів ряду міст Польщі стати на бік української громади у питанні закриття україномовних «Теленовин» на польському телебаченні.

Про це йдеться у відкритому зверненні Садового до мерів Ряшева, Кракова, Лодзя, Вроцлава, Перемишля та Любліна, передає «Zaxid.net».

«Протягом останніх років нам спільними зусиллями вдалось налагодити якісну співпрацю між нашими народами. Десятки спільно реалізованих проектів між нашими містами закладають міцний фундамент добросусідства, взаємної поваги та духу співробітництва. Однак, як відомо, ложка дьогтю може зіпсувати бочку меду. І сьогодні такою ложкою дьогтю у стосунках між нашими народами є закриття україномовних «Теленовин» на Польському телебаченні», — йдеться у зверненні.

Ця подія, пише львівський мер, викликала широкий резонанс в Україні і серед української громади Польщі, осільки «десятки тисяч українців, розкиданих внаслідок акції «Вісла» по усій Польщі позбавляються єдиної можливості чути про події у світі та в країні рідною мовою».

«Звертаюсь до вас з проханням виступити на стороні української громади Польщі та захистити їх права. Ваше слово сьогодні на захист інтересів ваших співгромадян якнайкраще свідчитиме про твердість нашої дружби», — закінчує своє звернення Андрій Садовий.


"Прес-Центр"

Категорія: Світ | Опубліковано: 04.08.2009 16:32
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися