Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Влада


У Львові працюватиме національне представництво Міжрегіональної Асоціації "Карпатський Єврорегіон"

ПРЕС-РЕЛІЗ
04.11.2008
 
У Львові працюватиме національне представництво Міжрегіональної Асоціації "Карпатський Єврорегіон"
 
 

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник та заступник голови Львівської обласної ради Лев Захарчишин взяли участь у засіданні Ради Міжрегіональної Асоціації  "Карпатський Єврорегіон", яке відбулося учора на території Закарпатської області.

 

До цієї організації входять представники Угорщини, Словаччини, Польщі, Румунії та України. Згідно з принципами "Карпатського Єврорегіону", його керівництво здійснюється шляхом ротації від країни до країни, і зараз черга України. Міжнародну Раду "Карпатського Єврорегіону" очолив голова Закарпатської обласної ради Михайло Кічковський. Завдяки його ініціативі, а також Львівської та Івано-Франківської обласних рад вдалося зібрати досить поважне представництво Ради і розглянути низку важливих питань.

 

Прийнято ряд концептуальних документів, зокрема Резолюцію Ради МА "Карпатський Єврорегіон" "Про екологічну ситуацію у Карпатському регіоні, її соціальні наслідки та шляхи поліпшення". На цій темі акцентувалася  особлива увага під час засідання у зв’язку з тим, що навесні наступного року планується виступ голови Ради Михайла Кічковського на засіданні Європарламенту з цим питанням. У цьому документі висловлена позиція членів Єврорегіону та їхня стурбованість екологічним станом Карпат.

 

Друге рішення стосувалося ініціативи Львівської обласної ради щодо проголошення 2009 року Роком Карпат. Ця ініціатива має на меті привернути увагу до проблематики цієї території і попробувати розвивати господарську, природоохоронну діяльність на екосистемних засадах, а не на міждержавному поділі. За приклад було взято проект, який зараз реалізовується в Європі, Альпійська програма. Учасники засідання поставили перед собою завдання пробувати переконати європейські структури в необхідності, по-перше,  звернути увагу на Карпатський регіон, по-друге, це треба робити системно і комплексно, по-третє, ця увага повинна бути підкріплена реальними ресурсами.

 

Прийнято інші рішення.  Зокрема, погоджено міжнародний туристичний маршрут "Карпатський Єврорегіон, який охоплюватиме усі карпатські країни.

 

Також було схвалено  ідею проведення міжнародного фестивалю народної творчості представників національностей, що проживають на території "Карпатського Єврорегіону".

 

Сформовано робочі комісії "Карпатського Єврорегіону" та визначено національних представників від кожної держави.  Національне представництво України буде знаходитися у приміщенні Львівської обласної ради і очолюватиме його голова Старосамбірської районної ради, голова правління Асоціації органів місцевого самоврядування "Єврорегіон - Карпати -Україна" Володимир Горбовий.

  

 

Прес-служба

Адреса: 79008, м. Львів, вул. В.Винниченка 18, кімн. 342

Тел./ факс: (032) 298-73-74

E-mail: pres@oblrada.lviv.ua       

 

 

 

Категорія: Влада | Опубліковано: 04.11.2008 19:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися