Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Акція «Київстар»: дзвінки в Росію зі «СтарСвіт» стали вдвічі дешевше

ПРЕС-РЕЛІЗ
03.11.2008 р.
 
Акція «Київстар»: дзвінки в Росію зі «СтарСвіт» стали вдвічі дешевше

 
 

«Київстар» розпочав сезон подарунків задовго до традиційних передноворічних акцій, запропонувавши вигідний акційний тариф на користування послугою «СтарСвіт». Ціну на дзвінки в будь-яке місто Російської Федерації знижено з 0,95 грн. до 0,39 грн. за хвилину розмови.

 

Акція триває в період з 1 листопада по 3 грудня 2008 р. Узяти участь у ній може будь-який абонент «Київстар». Тариф 0,39 грн. на дзвінки в Російську Федерацію дійсний для абонентів передоплаченого зв’язку з 22.00 до 7.59 год. щоденно, а для контрактних абонентів – з 22.00 до 7.59 год. з понеділка по п’ятницю та цілодобово у вихідні.

 

Тарифи на користування послугою в інший час залишаються незмінними. Щоб дзвонити в Російську Федерацію по 0,39 грн. за хвилину, треба просто скористатися послугою «СтарСвіт». Для цього слід набрати на своєму телефоні: 815 7 (код міста/мережі) (номер абонента) та натиснути кнопку «виклик». Перед префіксом 815 не потрібен додатковий набір цифр 8 10 чи префікса «+».

 

Дзвінки тарифікуються посекундно з першої секунди розмови. Плата за з’єднання – згідно з тарифним планом, яким користується абонент. Тариф не враховує ПДВ.

 

Більше інформації про послугу «СтарСвіт» шукайте на сайті www.kyivstar.ua, а також за коротким безкоштовним номером 922*23 або 466 і 222 (тільки для абонентів передплаченого зв’язку «Мобілич»).

 

Подарунки від «Київстар» на цьому не закінчуються. Наступного місяця всіх абонентів чекають інші не менш приємні сюрпризи від спілкування в мережі «Київстар».

 

Послуга «СтарСвіт»

«СтарСвіт» – це можливість здійснювати міжнародні дзвінки за вигідними тарифами, користуючись спеціальними кодом 815. Послуга доступна всім абонентам мережі «Київстар»: контрактним абонентам та абонентам передоплаченого зв’язку, а також користувачам DJUICE.

 

Довідка про компанію «Київстар»:

Національний мобільний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку, якому довіряють своє спілкування 23,46 млн. осіб (станом на 1.10.08). «Київстар» забезпечує покриття території, де проживає 99,9% населення України, його мережа охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі головні національні й регіональні шляхи, більшість морських та річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття України, а також роумінгові послуги в 194 країнах світу на 5 континентах. «Київстар» забезпечує жителів України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами.

 

 

По додаткову інформацією звертайтеся

до спеціаліста із зв’язків зі ЗМІ Лілії Левченко

тел. 8 (067) 220-64-59, e-mail: Liliya.Levchenko@kyivstar.net

www.kyivstar.ua, www.djuice.com.ua, www.mobilych.com.ua, www.starport.com.ua

 

 

Категорія: Економіка | Опубліковано: 04.11.2008 19:41
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися