Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


МТС-Україна запускає послугу «Компас»
Картинка: МТС
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

12.02.2009

 

                                                   

Київ, Україна – Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), оголошує про запуск нової послуги «Компас» на базі технології визначення місцезнаходження LBS[1]. Дана послуга допоможе абонентам МТС-Україна отримувати докладну інформацію про найближчі об'єкти за допомогою мобільного телефону.

 

Відтепер абонентам МТС-Україна стає доступна перша послуга, заснована на базі технології LBS (англ. Location-based Service) – служба з визначення місця розташування абонента на місцевості з використанням базових станцій стільникової мережі МТС-Україна.

 

Послуга «Компас» дозволяє абонентам МТС-Україна, використовуючи мобільний телефон:

  • визначити місцезнаходження найближчих об'єктів (кінотеатри, клуби, ресторани, АЗС, СТО, банки, банкомати і тому подібне) на карті міста;
  • отримати інформацію про найближчі об'єкти (назва, адреса, телефон);
  • визначити своє місце розташування щодо найближчих об'єктів на WAP-карті.

 

З 12 лютого 2009 року послуга доступна всім абонентам МТС-Україна в 25 містах України: у Києві, Львові, Великій Ялті, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Харкові, Черкасах, Чернівцях, Чернігові, Сімферополі, Житомирі, Ужгороді Запоріжжі, Івано-Франківську, Луганську, Миколаєві, Полтаві, Рівно, Хмельницькому, Феодосії, Новому Світі, Коктебелі, Судаку та Умані.

 

Як користуватися

Щоб дізнатися адресу, телефон та отримати іншу корисну інформацію про найближчі об'єкти, абоненту необхідно відправити SMS-повідомлення з текстом «SMS» на номер 7000. У відповідь абонент отримає перелік SMS-команд, які необхідно використовувати для визначення місцезнаходження найближчих об'єктів. Вибравши одну з SMS-команд для отримання інформації про місцезнаходження об'єктів, що цікавлять, абоненту необхідно вислати її на номер 7002. Наприклад, для отримання інформації про місцезнаходження найближчих кінотеатрів, необхідно відправити SMS з текстом «КІНО» на номер 7002.

 

У відповідь користувач отримає повідомлення з назвою, контактними даними навколишніх об'єктів, які його цікавлять, а також посилання для переходу до розділу WAP-портала з картою, на якій зображені знайдені об'єкти.

 

Вибравши посилання для перегляду WAP-карти з об'єктами у вхідному SMS, абонент переходить на WAP-портал у розділ «Картографія» («Найближчі об’єкти»), де побачить:

  • карту з відображенням шуканих об'єктів;
  • список об'єктів (якщо клікнути на об'єкт, на карті відображуватиметься його місце розташування, адреса і телефон).

 

Як підключити

Сервіс «Компас» активується автоматично при першій спробі скористатися даною послугою.

 

Контрактному абоненту МТС, який зареєстрований як юридична особа для користування послугою «Компас», необхідно активувати сервіс визначення місця розташування через письмове звернення до центру обслуговування абонентів.

 

Тарифікація [2]:

  • отримання переліку SMS-команд: SMS на номер 7000 – безкоштовно;
  • запит на отримання місцезнаходження об'єктів: SMS на номер 7002 – 2 грн.;
  • перегляд WAP-карти із зображенням шуканих об'єктів: тарифікація WAP-трафіку згідно тарифного плану абонента;

 

Додаткову інформацію і перелік команд можна знайти на сайті МТС або дізнатися за телефоном 111.

 

 

 

***

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Хіцяк,

Експерт із зовнішніх зв’язків

ЗТУ МТС-Україна

тел.: 8 050 430 15 15

e-mail: vkhitsyak@mts.com.ua

 [1] LBS (англ. Location-based service) – служба, заснована на визначенні місця розташування абонента на місцевості з використанням базових станцій стільникових мереж

[2] Тарифи вказані з ПДВ за станом на 12.02.2009 року. Відповідно до законодавства України нараховується збір до Пенсійного фонду – 7,5 відсотка від вартості отриманих послуг зв'язку.

Категорія: Економіка | Опубліковано: 12.02.2009 18:23
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися