Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline запускає тарифний план «29 Бізнес» - антикризову пропозицію для підприємств середнього і малого бізнесу
Картинка: Beeline
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

23.02.2009

 

 

Київ, 23 лютого 2009 р. Популярний тарифний план «29» доступний і бізнес-клієнтам Beeline – тепер до нього можна підключитися на контрактній основі. 

 

Тариф «29 Бізнес» розроблений для підприємців малого і середнього бізнесу, які ведуть активну діяльність і хочуть підтримувати спілкування з широким колом абонентів усіх мереж.

 

У цій тарифній пропозиції збережені ключові параметри тарифу «29» для масового ринку: дзвінки на номери Beeline коштують 0,29 грн./хв, дзвінки на всі мобільні і фіксовані мережі України – 0,29 грн./хв (після першої хвилини, яка тарифікується по 0,59 грн./хв). Плата за з'єднання і абонентська плата відсутні. Тарифікація дзвінків посекундна, з першої секунди.

 

Додатковою перевагою тарифу є можливість створювати «корпоративну групу» з ліній мобільного та фіксованого зв'язку «Beeline Бізнес». Дзвінки  на номери такої групи коштують всього лише 0,05 грн./хв. Крім того, абонентам «29 Бізнес» доступні нові пакети послуг GPRS, які дозволяють абонентам оптимізувати витрати на мобільний Інтернет.

 

Як прокоментував Директор з маркетингу Beeline Антон Володькин, «Цією тарифною пропозицією ми продовжуємо розвиток лінійки універсальних продуктів для корпоративного ринку. Єдина ціна дзвінків і відсутність обов'язкових платежів в тарифному плані «29 Бізнес» дозволять нашим клієнтам зберегти високу інтенсивність мобільних комунікацій, при цьому скоротивши витрати своїх підприємств і організацій на зв'язок. Переконаний, що підприємці оцінять реальну користь від використання «29 Бізнес».

Категорія: Економіка | Опубліковано: 23.02.2009 12:29
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися