Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline визначив лідерів продажів в Україні

Картинка: Beeline

 

 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

20.02.2009

 

 

Київ, 20 лютого 2009 р. Beeline підвів підсумки змагань серед торгових представників «Beeline Grand Prix 2008». Володарем головного призу – спортивного автомобіля Mitsubishi Lancer – став дилер з Івано-Франківська. Ще двоє переможців отримали путівки на турнір чемпіонату «Формула-1» в Стамбулі.

 

Всеукраїнська акція для торгових представників «Beeline Grand Prix 2008» проходила з листопада по грудень 2008 р. Її метою було визначити кращих дилерів в різних регіонах України. Учасники змагання в конкурсний період повинні були не лише продати якомога більше стартових пакетів, але і забезпечити якісні активації, які приносять дохід компанії. Програма була побудована на принципах змагань «Формула-1», де кожен зареєстрований учасник міг включитися в гонку на будь-якому етапі. Рейтинги учасників змагань щодня публікувалися на спеціально створеній сторінці веб-ресурсу для партнерів.

 

Учасники змагань оцінювалися по трьом різним критеріям: середній дохід по абонентській лінії (ARPU), кількість продажів за грудень, зростання продажів в порівнянні з листопадом. Серед дилерів, які вийшли у фінал змагання, розіграли головні призи – автомобіль Mitsubishi Lancer і дві путівки на турнір чемпіонату «Формула-1». За результатами розіграшу володарем Гран-прі став дилер з Івано-Франківська Ігор Грабовський (директор мережі салонів зв'язку).

 

Як прокоментував Директор з  розвитку масових продажів Beeline Руслан Максудов, «ми вибудовуємо з нашими діловими партнерами стосунки на довірі і професіоналізмі. Beeline – стабільна, надійна компанія, яка пропонує якісний продукт, що має постійний попит. Завдяки цьому дилерам працювати з нами легко, цікаво і вигідно».

 

В даний час торгівельна мережа Beeline по всій Україні налічує понад 18 тисяч точок продажів, в яких можна придбати стартові пакети і карти поповнення рахунку.

Категорія: Економіка | Опубліковано: 23.02.2009 12:46
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися