Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


«ВимпелКом» оголошує про зміни в керівництві Компанії

Картинка: Beeline

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Москва і Нью-Йорк, 2 березня 2009 року – Відкрите акціонерне товариство «Вимпел-Комунікації» («ВимпелКом» або «Компанія») (NYSE: VIP) сьогодні оголосило про те, що генеральний директор «Вимпелкому» Олександр Ізосімов покине свій пост 2 квітня 2009 року.

 

Рада директорів «ВимпелКому» також оголосила, що позицію Головного виконавчого директора (CEO) «ВимпелКому» займе Борис Нємшич, а Генеральним Директором (General Director) Компанії стане Олександр Торбахов. Обидва призначення наберуть чинності 2 квітня 2009 року.

 

Зараз Борис Нємшич виконує обов'язки Генерального Директора Групи «Телеком Австрія», лідера мобільного і фіксованого телекомунікаційного ринку Австрії, що здійснює операції в 8 країнах світу. Олександр Торбахов на цей час виконує обов'язки генерального директора страхової компанії ТзОВ «СК - «Росдержстрах - Життя», що входить до групи Росдержстрах  - найбільшу в Росії страхову компанію.

 

Голова Ради директорів «ВимпелКому» Олексій Резниковіч відзначив: «У цей період серйозних викликів і нових можливостей в Росії і в усьому світі, ми з великим піднесенням відносимося до нових призначень. Борис Нємшич і Олександр Торбахов разом  принесуть в Компанію величезний досвід управління телекомунікаційним бізнесом, а також досвід керівної діяльності на російському ринку. Я також хочу виразити величезну вдячність Олександру Ізосимову за тих 5 років, які він віддав Компанії, і той  величезний вклад, який він вніс до розвитку і успіхів «ВимпелКому».

 

Борис Нємшич відзначив: «Для мене велика честь прийти в «ВимпелКом», компанію з унікальною історією і потужним брендом «Білайн». Разом з Олександром Торбаховим ми працюватимемо над тим, щоб привести «ВимпелКом» до нових висот».

 

Олександр Торбахов заявив: «Я пишаюся тим, що приєднався до цієї чудової компанії. Росія зараз представляє масу можливостей, і я упевнений, що ми зможемо їх знайти і отримати з них максимальну користь на благо подальшого розвитку і процвітання Компанії «ВимпелКом».

 

Рада директорів також звернулася з проханням до Олександра Ізосимова залишитися в Компанії на посаді без виконавчих повноважень в рамках реалізації цих кадрових змін.

 

 

 

З повагою,

Ірина Рожок-Капранова

менеджер по зв`язках з громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 02.03.2009 12:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися