Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline доплачує абонентам за кожне поповнення рахунку

Картинка: Beeline

 

 

 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

05.03.2009

 

 

Київ, 5 березня 2009 р. Оператор зв'язку Beeline оголошує про спільну акцію з Національною мережею платіжних терміналів IBOX. Поповнивши рахунок на суму від 25 грн. одним платежем, абонент отримує додатковий бонус – 5% від внесеної суми. На час проведення акції у всіх терміналах IBOX для абонентів Beeline скасована комісія за послуги поповнення.

 

Спільна акція Beeline і мережі платіжних терміналів IBOX проходить з 1 по 31 березня 2009 р. Для участі в акції абонентові потрібно всього лише поповнити баланс мобільного рахунку в  будь-якому з терміналів IBOX одним платежем на будь-яку суму більше 25 грн. Після цього протягом доби на рахунок абонента автоматично буде зарахована бонусна сума, яка дорівнює 5% від суми поповнення. Про отримання грошей абонент буде проінформований в sms-повідомленні. Чим більше сума поповнення – тим більше сума акційного бонуса.

 

Абоненти також отримують унікальну можливість економити на поповненнях рахунку: в період проведення акції лише абоненти Beeline звільняються від комісійного збору у розмірі 1 грн. в мережі терміналів IBOX (при платежах 25 грн. і більше).  

 

У акції можуть брати участь абоненти будь-яких передоплачених тарифних планів Beeline. Кількість поповнень від одного абонента не обмежена.

 

Всього по Україні діють більше 4 тис. платіжних терміналів IBOX. Дізнатися детальніше про умови акції можна на сайті Beeline www.beeline.ua, або по короткому номеру 060616.

 

 

З повагою,
Ірина Рожок-Капранова
менеджер по зв`язках з громадськістю
Львівської філії ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")
+380685403119
irozhok@beeline.ua

 

Категорія: Економіка | Опубліковано: 06.03.2009 12:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися