Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline повідомляє про нові кадрові призначення і зміни в організаційній структурі компанії в Україні

Логотип Beeline

 

 

 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

11.03.2009

 

 

Київ, 11 березня 2009 р. Оператор зв'язку Beeline оголошує про нові кадрові призначення: в рамках об'єднання управління компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком» (обидві входять до міжнародної групи компаній ВАТ «ВимпелКом») створені три нові дирекції. Дирекцію з продажів очолив Андрій Міліневський, технічну дирекцію – Дмитро Микитюк, дирекцію з маркетингу – Антон Володькин.

 

Зміни в організаційній структурі компаній пов'язані з необхідністю об'єднати розвиток і реалізацію послуг мобільної, фіксованої телефонії і всіх видів інтернет-доступу під єдиним управлінням.

 

У зону відповідальності об'єднаної дирекції з продажів, яку очолив Андрій Міліневський (раніше – керівник блоку з розвитку корпоративного бізнесу об'єднаної компанії), входить організація продажів на масовому і корпоративному ринку, робота з великим, середнім і малим бізнесом, взаємодія з операторами зв'язку, аналітика і звітність. Окрім цього, дирекція з продажів відповідатиме за регіональний розвиток об'єднаної компанії.

 

Об'єднана дирекція з маркетингу під керівництвом Антона Володькина (раніше – директор з маркетингу масового сегменту) відповідає за реалізацію маркетингової стратегії розвитку послуг мобільного зв'язку, фіксованої телефонії, передачі даних, а також широкосмугового доступу в Інтернет за волоконно-оптичною технологією FTTB.

 

У зоні відповідальності об'єднаної технічної дирекції, яку очолив Дмитро Микитюк (раніше – технічний директор «Голден Телеком Україна»), – широкий спектр напрямів з будівництва, розвитку і підтримки всієї інфраструктури мереж мобільної, фіксованої телефонії, широкосмугового доступу в Інтернет об'єднаної компанії.

 

Як прокоментував Генеральний директор Beeline Олександр Барінов, «Процес об'єднання компаній «УРС» і «Голден Телеком» увійшов до завершальної стадії. Всього за 9 місяців ми перейшли від моделі розрізнених послуг зв'язку до інтегрованих телекомунікаційних пропозицій, і стали єдиним оператором всіх видів зв'язку. Ми розвиваємо різні види телефонії і інтернет доступу – як універсальне рішення для абонентів різного профілю. Формування об'єднаних дирекцій з маркетингу, продажів і технічного розвитку мобільної, фіксованої телефонії, передачі даних і інтернету – логічний крок, який дозволить зробити бізнес інтегрованої компанії більш керованим, а роботу для кінцевого споживача – ефективнішою».

 

*     *     *

Андрій Міліневський  закінчив Київський Державний Університет ім. Т. Г. Шевченко за фахом «фізика». Має ступінь магістра бізнес-адміністрування (МВА) Маастріхської Школи Управління в Нідерландах. Працює на різних керівних посадах з 1998 р. У «Голден Телеком» обіймав посаду Головного керуючого, а також очолював «Голден Телеком» на посаді генерального директора. Після об'єднання бізнесів «Голден Телеком» і «Українських радіосистем», з серпня 2008 до березня 2009 рр. очолював блок з розвитку корпоративного бізнесу групи компаній «ВимпелКом» в Україні і керував розвитком послуг зв'язку для великого, середнього і малого бізнесу.

 

Антон Володькин закінчив з відзнакою економічний факультет Московського державного університету ім. М. Ломоносова. Там само, в 2004 році захистив кандидатську дисертацію. У 2001-2002 рр. займався розвитком бізнесу російської філії компанії Lycos Europe. У 2002-2004 рр. працював у ВАТ «ВимпелКом-регіон» менеджером з маркетингу Приволзького і Південного регіонів. У 2004 році працював директором з маркетингу ТОО «Кар Тел» (нині – дочірня компанія ВАТ «ВимпелКом»). У 2004 -2005 рр. – директор з маркетингу мережі салонів зв'язку «Беталінк». З 2006 р. – директор з маркетингу ЗАТ «УРС».

 

Дмитро Микитюк закінчив Київське вище військове інженерне училище зв'язку, де отримав кваліфікацію радіоінженера. До приходу в «Голден Телеком» займався науковою і дослідницькою діяльністю в Київському військовому інституті управління і зв'язку. У «Голден Телеком» працює з 1997 р., де пройшов шлях від інженера з систем передачі до технічного директора ТзОВ «Голден Телеком».

 

 

З повагою,
Ірина Рожок-Капранова
менеджер по зв`язках з громадськістю
Львівської філії ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")
+380685403119
irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 12.03.2009 12:00
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися