Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline пропонує КЛІКати по 2 копійки за мегабайт

Логотип Beeline


ПРЕС-РЕЛІЗ

16.04.2009Єдиний оператор всіх послуг зв'язку Beeline (включає ЗАТ «УРС» і ТОВ «Голден Телеком» - обидві компанії входять до міжнародної групи ВАТ «ВимпелКом»), оголошує про запуск тарифного плану «Клік» – нової пропозиції для мобільного Інтернету. Вперше абоненти передоплаченого мобільного зв'язку Beeline можуть набувати gprs-трафіку пакетами і користуватися Інтернетом безлімітно.

 

Тарифний план «Клік» розроблений для тих, хто часто використовує послуги мобільного Інтернету і не бажає себе обмежувати. Головна перевага пропозиції – можливість замовляти інтернет-пакети з необхідною кількістю трафіку. Вартість 1 Мегабайт отриманої/переданої інформації – від 2 до 15 копійок.

 

Залежно від потреб, можна обрати 200 Мб мобільного Інтернету за 30 грн., 750 Мб за 60 грн., або 1 Гб вартістю 80 грн. А підключивши послугу «Безліміт», абонент отримує необмежений доступ до Інтернету всього за 3,99 грн. в добу. Щомісячно можна замовляти різні об'єми трафіку, при цьому невикористані мегабайти переносяться на наступний період при кожному замовленні. Таким чином, абонент може користуватися послугами мобільного Інтернету, не замислюючись про кількість трафіку і балансу рахунку.

 

У тарифному плані «Клік» є всі основні переваги голосового зв'язку Beeline – посекундна тарифікація дзвінків, відсутність плати за з'єднання і обов'язкових платежів. Окрім інтернету-пакетів, абонент «Кліку» може  підключати послугу «Улюблений номер» і спілкуватися з 2 номерами Beeline безкоштовно після першої хвилини, яка коштує 0,25 грн. Дзвінки на стаціонарні телефони і номери інших операторів коштують 0,75 грн./хвилина. Вартість відправки SMS – 0,35 грн./хвилина.

 

Тарифный план «Клік» доступний не лише новим користувачам, але й існуючим абонентам, які можуть безкоштовно мігрувати на нову пропозицію з будь-яких пакетів Beeline.

 

«Сегмент користувачів Інтернету зростає великими темпами, ми це відчули в рамках нашого проекту «Beeline Інтернет Вдома». Тепер ми розширюємо можливості абонентів, і випускаємо доступну пропозицію з мобільного Інтернету. Новий тариф економний і зручний: заплатив один раз – і отримав необхідну кількість мегабайт на місяць вперед. До того ж, в послузі «Безліміт» ми пропонуємо найнижчу ціну – 2 коп за мегабайт. Люди хочуть, щоб користування мобільним Інтернетом було простим і доступним,  і завдяки можливостям єдиного оператора зв'язку, ми забезпечуємо такі рішення», – прокоментував директор з маркетингу Beeline Антон Володькин.

 

Для надання послуг високошвидкісної передачі даних Beeline використовує власну dwdm-транспортну мережу національного масштабу, яка має велику пропускну спроможність і запас ємності, що дозволяє Компанії увроваджувати ресурсоємні послуги, нарощувати швидкості передаваної інформації і забезпечувати високу якість роботи EDGE/GPRS.

Категорія: Економіка | Опубліковано: 16.04.2009 10:52
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися