Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


«Beeline Бізнес» включив в єдину корпоративну групу мобільні номери Beeline СНД

Логотип Beeline

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

24.04.2009

 


Київ, 24 квітня 2009 р. Єдиний оператор зв'язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком») розширив можливості послуги «Закрита корпоративна група» для абонентів «Beeline Бізнес», запропонувавши конвергенцію в масштабах СНД.

 

В рамках послуги «Закрита корпоративна группа»* клієнти «Beeline Бізнес» отримали можливість об'єднувати мобільні номери телефонів Beeline Україна і міжнародні мобільні номери, які обслуговують оператори групи компаній «ВимпелКом» в країнах СНД, і здійснювати дзвінки всередині корпоративної групи за пільговим тарифом.

 

Вартість міжнародних дзвінків на номери «Закритої корпоративної групи» абонентів Beeline в Росії складає всього лише 0,49 грн./хвилина, а на номери операторів групи компаній «ВимпелКом» в інших країнах СНД – 1,00 грн./хвилина. Тарифікація дзвінків на номери мобільного і фіксованого зв'язку Beeline в Україні здійснюється відповідно до умов тарифного плану «Beeline Бізнес», до якого підключений бізнес-клієнт.

 

Таким чином, знижені тарифи забезпечують значну економію витрат на зв'язок за рахунок кількох чинників: більш ніж 70% знижка на дзвінки в міжнародних напрямах, безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів на мобільні і фіксовані національні номери Beeline, а також символічна вартість дзвінків з фіксованих ліній на мобільні Beeline (безлімітний зв'язок за 30 грн. в місяць) всередині закритої корпоративної групи.

 

«Як міжнародна компанія, ми хочемо допомагати розвитку вітчизняного бізнесу як в Україні, так і за її межами. Об'єднання всіх офісів, філій і виробничих потужностей в масштабах СНД єдиною фіксовано-мобільною мережею, розширює можливості наших клієнтів, і дозволяє оптимізувати взаємодію між співробітниками  в Україні і СНД, - прокоментував директор з маркетингу Beeline Антон Володькин.- Крім того, фіксовано-мобільна конвергенція дозволяє клієнтам вийти  на якісно новий рівень управління послугами зв'язку – від замовлення окремих засобів і технологій у різних постачальників до створення єдиної системи комунікацій від єдиного провайдера різних рішень зв'язку».

 

Справжня фіксовано-мобільна конвергенція в масштабах СНД в Україні реалізується вперше, і стала можливою завдяки технічним ресурсам і інтеграційним зусиллям компаній міжнародної групи ВАТ «ВимпелКом», яка працює в Росії, Україні, Казахстані, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії.

 

* Послуга «Закрита корпоративна група»  дозволяє  в рамках одного контракту об'єднувати стаціонарні і мобільні номери телефонів Beeline в єдину групу, з можливістю спілкуватися за спеціальним пільговим тарифом. Дане рішення доступне передплатникам будь-яких корпоративних тарифних планів, і не вимагає додаткових налаштувань або витрат.

 

 

*     *     *

 

На території України послуги зв'язку надають спільно компанії ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком» (бренд Beeline), які входять до групи компаній «ВимпелКом» (Nyse:vip).

 

Єдиний оператор зв'язку Beeline надає повний спектр послуг мобільного зв'язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в Інтернет на базі безпровідних і дротяних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому устаткуванні, призначеному для використання в 3G мережах.

 

До групи компаній «ВимпелКом» входять оператори зв'язку, які надають послуги голосової телефонії і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпровідного і фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в Інтернет.  ВАТ «ВимпелКом» здійснює операції в Росії  Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн».

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків із громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 24.04.2009 11:50
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися