Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Мобільний Інтернет від Beeline стає доступнішим

Логотип Beeline

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

24.04.2009

 

 

Київ, 24 квітня 2009 р. Єдиний оператор зв'язку Beeline (ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком») знизив в 4 рази вартість послуги мобільного Інтернету в тарифному плані «Бізнес-клік конструктор», який орієнтований на роботу з передачею даних.

 

Для зручності абонентів сформовані оптимальні пакети GPRS трафіку за спеціальними цінами*: безлімітні пропозиції з необмеженою кількістю Інтернет трафіку - від 125 грн./місяць, 3000 мбайт - від 100 грн./місяць, 1000 мбайт – від 60 грн./місяць, 500 мбайт – від 40 грн./місяць.  Таким чином, вартість послуг GPRS Інтернету в тарифному плані знижена більш ніж в 4 рази.

 

ТП «Бізнес-клік конструктор» розроблений для бізнес-клієнтів, яким необхідні організація неголосових комунікацій з дистанційними офісами, торговими агентами, підключення банкоматів і терміналів до мережі Інтернет, а також може бути корисний будь-якому бізнесу. Доступ до послуг Інтернету здійснюється за допомогою КПК з модулем GPRS/EDGE зв'язку, ноутбуків і інших пристроїв передачі даних.

 

Коментуючи зниження вартості послуги, директор з маркетингу Beeline Антон Володькин сказав: «Нові умови ТП «Бізнес–клік конструктор» дають можливість корпоративним клієнтам не лише скоротити витрати на організацію підключення віддалених точок до Інтернет, але й істотно понизити регулярні витрати. А завдяки масштабному GSM покриттю мережі Beeline клієнти можуть користуватися Інтернетом «на ходу» – у будь-який час і в будь-якому місці».

 

Підключитися на цей тариф можуть всі юридичні особи, в тому числі і приватні підприємці, які мають свідоцтво про реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності.  Заяви на підключення оформляють в офісах компанії або за допомогою офіційного сайту «Beeline Бізнес» www.b2b.beeline.ua.

 

*Тарифи вказані в гривнях з врахуванням ПДВ. Згідно із законодавством України, додатково нараховується збір до Пенсійного фонду України в розмірі 7,5% від вартості послуг зв'язку.

Категорія: Економіка | Опубліковано: 28.04.2009 13:31
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися