Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Тарифний план «Бум!»: всі послуги в мережі безкоштовні

Логотип Beeline

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

30.04.2009

 

 

Єдиний оператор зв`язку Beeline (ЗАТ «УРС» та ТзОВ «Голден Телеком») оголошує про запуск оновленого тарифного плану «Бум!» з безкоштовними дзвінками, SMS та ММS в мережі. Всього лище, поповнюючи рахунок, абонент може спілкуватися в мережі без обмежень.

 

Новий «Бум!» орієнтований на тих, хто хоче спілкуватися в мережі без жодних обмежень, без абонплати та плати за з`єднання, використовуючи всі види зв`язку. Поповнивши баланс одним платежем всього на 20 грн., абонент може дзвонити на всі номери Beeline по тарифу 0 грн/хвилина. Протягом місяця. Якщо ж поповнити рахунок на 30 грн – до безкоштовних дзвінків додаються ще й безкоштовні  SMS та MMS  в мережі.

 

Сума поповнення зберігається на рахунку абонента і використовується для оплати дзвінків на мережі інших операторів, послуги GPRS Інтернет, WAP, розважального контенту та ін. При цьому вартість хвилини зовнішньомережевого дзвінка залишається конкурентною: 0,95 грн. без ПЗЗ, з посекундною тарифікацією. А вартість SMS та MMS на мережі іншх операторів – відповідно 0,35 та 0,75 грн.

 

Коментуючи нову пропозицію, директор з маркетингу Антон Володькин сказав: «Масовий ринок вже знайомий з тарифами, в яких пропонують безкоштовне спілкування в мережі. Досі ми ставились до подібних пропозицій досить стримано, тому що спостерігали погіршення якості зв`язку у деяких операторів при введенні «нульових» тарифів. Сьогодні,  завдяки технічним можливостям єдиного оператора зв`язку, ми можемо запропонувати безкоштовне необмежене спілкування в мережі всім абонентам Beeline і зберегти при цьому високу якість зв`язку, а також принципи відкритості та прозорості наших тарифів».

 

Існуючі абоненти тарифу «Бум» можуть під`єднати нові умови обслуговування безкоштовно. Поповнювати рахунок для отримання безкоштовних хвилин, SMS та MMS можна за допомогою скретч-карток, в терміналах поповнення рахунку, банкоматах та інших точках прийому платежів (в тому числі, і в салонах «Євросєти»).

Категорія: Економіка | Опубліковано: 30.04.2009 12:16
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися