Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline дарує безкоштовне спілкування для ветеранів

Логотип Beeline

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

06.05.2009

 

 

Львів, 6 травня 2009 г. В День Перемоги Beeline проведе традиційну акцію «Дзвінок однополчанину».

 

9 травня ветерани Великої Вітчизняної війни зможуть здійснити безкоштовний дзвінок в будь-яке місто України та країн СНД. В цей день в місцях сборів ветеранів у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді встановлять мобільні стенди Beeline, звідки ветерани та гості святкових парадів зможуть зателефонувати рідним та близьким, привітати їх з великим святом Перемоги.

 

Також в цей день можливість спілкування отримають і ті ветерани війни, які за станом здоров`я не можуть бути присутніми на святкуваннях. Для цього мобільні пости Beeline будуть працювати у шпиталі інвалідів та ветеранів Великої вітчизняної війни в Рівненській області.

 

«В цей день ветерани більш ніж хто-небудь заслуговують уваги та любові, відзначив директор Львовівської філії Beeline Юрій Рациборинський. — Тому третій рік поспіль ми встановлюємо наші мобільні пости в кожному великому місті України, їдемо до ветеранів у шпиталі, відвідуємо їхні урочистості. Хочу наголосити на тому, щоб наші ветерани не забули взяти з собою записні книжки, де були би записані номери телефонів, за якими вони бажають задзвонити. А наші працівники допоможуть їм це зробити, наберуть потрібний номер, знайдуть код міста та ін. Своїми діями ми хотіли б підкреслити, що пам`ятаємо про подвиг наших співвітчизників і вдячні їм за все, що вони для нас зробили».

 

*          *          *

На території України послуги зв'язку надаються спільно компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком» (бренд Beeline на території України), які входять до групи компаній «ВимпелКом»*.

 

Єдиний оператор зв'язку Beeline надає повний спектр послуг мобільного зв'язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в Інтернет на базі безпровідних і дротяних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому устаткуванні, призначеному для використання в 3G мережах.

 

* До групи компаній «ВимпелКом» входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпровідного і фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в Інтернет. До групи «ВимпелКом» входять компанії, що здійснюють операції в Росії  Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн». ВАТ «ВимпелКом» стало першою російською компанією, включеною  в лістинг Нью-йоркської фондової біржі (NYSE). Акції Компанії котуються на NYSE під символом VIP.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків із громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 06.05.2009 11:25
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися