Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Вeeline дарує безкоштовне спілкування ветеранам Великої вітчизняної війни

Логотип Beeline

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

07.05.2009

 

 

Київ, 7 травня 2009 року. Єдиний оператор зв`язку Beeline (ЗАТ «УРС» та ТзОВ «Голден Телеком») підтримав ініціативу ВАТ «Укртелеком», в  рамках якої 8 та 9 травня ветерани Великої вітчизняної війни зможуть безкоштовно телефонувати з домашніх телефонів на мобільні номери Beeline.

 

З нагоди святкування Дня Перемоги ветеранам Великої вітчизняної війни надаються 10 безкоштовних хвилин для дзвінків з домашніх телефонів на мобільні і фіксовані номери телефонів. Зокрема, 8 та 9 травня дзвінки з фіксованих телефонів, які належать ветеранам війни, на номери мережі мобільного зв`язку (коди 068 та 039) будуть безкоштовними.

 

Крім того, Beeline продовжує свою добру традицію – щорічно вітати ветеранів ВВВ з Днем Перемоги та надавати їм можливість безкоштовно дзвонити з мобільних телефонів по Україні та СНД. В день 9 Травня  мобільні групи Beeline, обладнані засобами зв`язку, будуть чергувати в місцях зборів ветеранів, міських парках і скверах, де проходитимуть святкові заходи. Кожен ветеран, який звернеться до такої групи, зможе безкоштовно зателефонувати на будь-який номер (стаціонарний або мобільний) в Україні та країнах СНД. Цього року в список обласних центрів, де ця акція проходить традиційно, додалися також і невеликі міста, такі як Очаків, Євпаторія, Каховка, Керч,  Верхнєднєпровськ, Павлоград та ін. В цілому «мобільні пости Beeline» охоплять 28 міст України.

 

Не забули представники Компанії і про тих ветеранів, які за станом здоров`я не зможуть взяти участь в міських заходах. Beeline організує додаткові «мобільні групи», які відвідають шпиталі для військовослужбовців та учасників війни в містах Дніпропетровськ, Рівне, Харків, Полтава, Суми, Житомир і Кременчуг, щоб надати можливість фронтовикам, які перебувають на лікуванні, зателефонувати своїм близьким і привітати їх зі святом Перемоги.

 

Коментуючи участь Beeline у всеукраїнській акції для ветеранів Великої вітчизняної війни, генеральний директор Компанії Олександр Барінов сказав: «День Перемоги об`єднує нас почуттям вдячності до ветеранів війни, які відстояли принципи свободи та демократії в боротьбі з фашизмом. В ці дні ветерани як ніхто інший заслуговують уваги, любові та опіки. Дарувати радість і легкість спілкування – для нас завжди важливо, і особливо приємно, що ми можемо зробити цей подарунок фронтовикам. Сподіваємося, що наша всеукраїнська акція підтримає їх бойовий дух та святковий настрій».

 

 

*          *          *

На території України послуги зв'язку надаються спільно компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком» (бренд Beeline на території України), які входять до групи компаній «ВимпелКом»*.

 

Єдиний оператор зв'язку Beeline надає повний спектр послуг мобільного зв'язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в Інтернет на базі безпровідних і дротяних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому устаткуванні, призначеному для використання в 3G мережах.

 

* До групи компаній «ВимпелКом» входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпровідного і фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в Інтернет. До групи «ВимпелКом» входять компанії, що здійснюють операції в Росії  Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн». ВАТ «ВимпелКом» стало першою російською компанією,  включеною  в лістинг Нью-йоркської фондової біржі (NYSE). Акції Компанії котуються на NYSE під символом VIP.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків із громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 07.05.2009 13:02
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися