Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


У Львові відбулось відкриття оновленої філії Platinum Bank

Логотип Platinum Bank

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

15.05.2009

 

 

14 травня 2009 року у Львові відбулось відкриття оновленого відділення банку Platinum Bank. Приводом для цього стала зміна корпоративних стандартів в результаті об’єднання брендів «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit під новим брендом – Platinum Bank. У березні 2009 року відбулась реорганізація банку у відкрите акціонерне товариство, а вже у квітні Platinum Bank розпочав переоформлення своїх відділень у відповідності до нових стандартів бренду.

 

У відкритті філії взяли участь представники керівництва банку та Львівської міської ради, партнери та журналісти. Після урочистого перерізання стрічки Павлюк Наталія Андріївна, радник міського голови Львівської міської ради, звернулась до співробітників відділення з привітаннями та побажала всім здоров’я, успішної праці та стабільності. Наталія Андріївна Павлюк також підкреслила, що у працівників банківської сфери та мерії багато спільного: «… адже і ви, і ми працюємо для того, щоб покращити життя українців. Сподіваюсь, що з вашою допомогою ми і надалі будемо робити все для процвітання Львова та його мешканців».

 

Олена Франковська, член правління Platinum Bank, директор з продажу наголосила, що відкриття переоформлених філій банку почалось зі Львову не випадково: «Як відомо, наш бізнес взагалі починався саме з цього міста, тому для нас це вже добра традиція». Олена Франковська також повідомила, що головна мета ребрендінгу – не тільки зміна зовнішніх атрибутів, а, швидше, визначення нових пріоритетів та ще більш якісна робота банку. «Я хочу підкреслити, що сьогодні ми презентуємо цілу низку нових продуктів, які, сподіваємось, будуть цікаві та корисні для наших клієнтів. Щодо політики банку, то, незважаючи на досить складну фінансову ситуацію в країні, ми не зупиняємо кредитування, зараз наш портфель по споживчому кредитуванню складає 205 млн. гривень. Що стосується депозитного ряду, то для клієнтів, особливо сьогодні, найбільш важливими є надійність, доступність цих продуктів, а також авторитет банку та максимум достовірної інформації про банк та його акціонерів, що надасть людям можливість прийняти правильне рішення щодо розміщення своїх коштів та розуміння перспектив такого кроку. Вже зараз депозитний портфель фізичних осіб складає більше 31,8 млн. гривень». Олена Франковська розповіла, що в планах Platinum Bank – подальший розвиток бізнесу в різних регіонах України. Ведуться переговори про придбання 2-3 банків. Головні вимоги, які висуває Platinum Bank до банків-кандидатів - наявність розгалуженої мережі відділень (не менше 120), та розмір депозитного портфелю від 250 млн. до 1 млрд. гривень.

 

Володимир Сенюк, Начальник Львівського відділення Platinum Bank, акцентував увагу присутніх на продуктах, які банк готовий запропонувати своїм клієнтам. Серед нових продуктів він відмітив оригінальну пропозицію банку – депозит «Знайомство» (строком на два тижні – зручне та вигідне розміщення грошей, щоб впевнитися в надійності банку), а також депозит «До запитання», коштами якого клієнти можуть абсолютно вільно розпоряджатись за власним бажанням. «Ми намагалися зробити наші депозитні продукти максимально простими і доступними. До того ж, ми перестерігаємо наших клієнтів від гонитви за надто високими ставками по депозитах: краще синиця в руках, аніж журавель у небі. Треба орієнтуватись в першу чергу на надійні банківські продукти, та банки, яким можна насправді довіряти», - підкреслив Володимир Сенюк.

 

Окрім депозитів, Platinum Bank продовжує кредитування фізичних осіб та пропонує широкий спектр цікавих і зручних кредитних програм.

 

На завершення до уваги присутніх було запропоновано вікторину, всі питання якої стосувались платини (зрозуміла асоціація між назвою банку та найціннішим з дорогоцінних металів).

 

Довідка: 

Platinum Bank (www.platinumbank.com.ua) (раніше «Міжнародний Іпотечний Банк» та Family Credit) надає депозитні та кредитні продукти фізичним особам через мережу відділень та пунктів продажу по всій території України.  На 1.1.09 консолідовані активи Platinum Bank становили 1,4 млрд. грн.  Platinum Bank займає 1-е місце серед великих українських банків по капіталізації (відношення консолідованого акціонерного капіталу/активів) та 34-е місце в рейтингу українських банків по рівню консолідованого акціонерного капіталу.  Основними акціонерами Platinum Bank є міжнародні управляючі компанії, серед яких: Horizon Capital, East Capital и IFC (дочірня структура Світового Банку).

 

 

Контактна інформація:

Вікторія Михно

Начальник відділу зі зв’язків з громадськістю

Platinum Bank

Тел.: 8 (044) 492 90 98

Моб.:  8 (050) 440 99 86

E-mail: pr@platinumbank.com.ua

www.platinumbank.com.ua

 

Категорія: Економіка | Опубліковано: 20.05.2009 09:42
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися