Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline встановив прямі з`єднання з міжнародними мережами Росії та Польщі

Логотип Beeline

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

29.05.2009

 

 

Львів, 29 травня 2009 р. Єдиний оператор Beeline (ЗАТ «УРС» та ТзОВ «Голден Телеком») організував прямі з`єднання своєї волоконно-оптичної мережі в Україні з міжнародними мережами операторів Росії та Польщі.

 

В рамках програми розвитку власних каналів міжнародного зв`язку Beeline завершив будівництво транскордонних переходів «Україна-Росія» та «Україна-Польща». Зокрема, було здійснено зтиковку дротяних мереж для реалізації взаємоз`єднання Beeline з мережами міжнародних телекомунікаційних провайдерів цих країн. Одними з перших були встановлені зтики з мережами операторів, які входять в міжнародну групу «Вимпелком».

 

Завдяки цьому Beeline отримав вихід на ринок послуг міжнародного зв`язку з маршрутизації дзвінків, що є одним з найважливіших напрямків розвитку компанії – єдиного оператора всіх послуг зв`язку. Власні транкордонні переходи значно підвищують надійність мереж, а також дають додаткові можливості по обміну трафіком з Польщею, Росією та іншими країнами по транзиту.

 

«Проект «Україна-транзит» призначений для виходу Beeline на ринок послуг міжнародних з`єднань, - відзначив технічний директор Дмитро Микитюк. - Запуск в експлуатацію власних транскордонних переходів значно посилює позиції компанії як універсального оператора зв`язку (в тому числі і міжнародної). Це підвищить якість передачі голосу і даних на дальні відстані, а також дозволить компанії значно оптимізувати видатки на обслуговування міжнародного трафіку і не вдаватися до послуг компаній-посередників, і розробляти цікавіші пропозиції для абонентів».

 

Транскордонні переходи являють собою сукупність волоконно-оптичних ліній зв`язку (ВОЛЗ), які проходять через державні кордони України і ряду сусідніх країн. Кабель, який проклали через транскордонні переходи, з`єднує мережу Beeline з наземними мережами зарубіжних операторів, забезпечивши прямі канали зв`язку. Через ці канали зв`язку здійснюється обмін телефонним та Інтернет трафіком.

 

Послуги, які Beeline розвиває на базі цих технологій, будуть особливо цікаві корпоративним клієнтам «Beeline Бізнес». Крім цього, нові технологічні можливості відкривають перспективи у наданні конвергентних послуг зв`язку (стільниковий зв`язок+фіксована телефонія+широкосмугова передача даних).

 

В Україні Beeline володіє однією з найпотужніших транспортних волоконно-оптичних мереж, загальною довжиною понад 15 тисяч кілометрів.

 

*     *     *

На терії України послуги зв`язку здійснюються спільно компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ  «Голден Телеком» (бренд Beeline), які входять в групу компаній «ВимпелКом» (NYSE:VIP).

 

Єдиний оператор зв`язку Beeline надає повний спектр полуг мобільного зв`язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефоні, міжнародного та міжміського зв`язку, передачі даних, доступу до Інтернету на базі безпровідних і провідних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому обладнанні, яке призначене для використання в 3G мережах.

В групу компаній «ВимпелКом» входять оператори зв`язку, які надають послуги голосовї телефонії і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпроводного та фіксованого зв`язку, а також широкосмугового доступу до Інтернету.

ВАТ «ВимпелКом» здійснює операції в Росії, Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн».

     

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків з громадськістю

Львівської філії ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 29.05.2009 11:57
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися