Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Beeline побудував в Україні найбільшу локальну мережу передачі даних

Логотип Beeline

 

 
ПРЕС-РЕЛІЗ

12.06.2009

 

 

Львів, 12 червня 2009 р. Єдиний оператор зв`язку Beeline (ЗАТ «УРС» та ТзОВ «Голден Телеком») провел оптоволоконну мережу передачі даних в 840 тисяч домогосподарств в Україні. Поряд з перевагами високошвидкісного Інтернету ( на швидкості до 1 Ггб/сек), Beeline надає в рамках послуги можливість безкоштовного обміну трафіком між підключеними до мережі комп`ютерами.

 

Проект «Beeline Інтернет Вдома» (високошвидкісний Інтернет за технологією FTTB) стартовав у вересні 2008 року з оптоволоконною мережею, яка була під`єднана 420 тисячам домогосподарств (квартирних приміщень). За 9 місяців розвитку проекту територія доступності послуги була збільшена в два рази, до 840 тисяч домогосподарств, для чого в жилих домах в 9 містах було встановлено більше 10 тисяч вузлів з`єднання, та прокладено близько 2 тисяч кілометрів волоконно-оптичного кабелю.

 

Таким чином, Beeline побудував найбільшу в Україні локальну мережу передачі даних з виходом в Інтернет по швидкісному оптоволоконному з`єднанню, зі швидкістю до 1 Гігабіт на секунду. Збільшилась також і кількість абонентів послуги: з 24 тисяч в жовтні-грудні 2008 року до понад 40 тисяч в січні-березні 2009 року.

 

Локальна високошвидкісна мережа передачі даних не лише забезпечує користувачам вихід до Інтернету, але й дозволяє безкоштовно обмінюватися трафіком між приєднаними домогосподарствами.

 

Технологія  FTTB (оптика в кожен будинок), яку використовує Beeline, дозволяє здійснювати підключення за допомогою оптоволоконного кабелю, який не залежить від телефонної лінії, не створює перешкод в роботі електроприборів, і не вимагає придбання модемів або іншого обладнання.

 

З`єднання відбувається через мережеву карту. При цьому швидкодія мережевої карти в сотні разів вища швидкості модемного з`єднання. Кожному абоненту надається власна IP-адреса, що дозволяє зв`язувати в єдину групу комп`ютери, які знаходяться в різних квартирах чи різних містах, для активного обміну інформацією, швидкою і безпечною передачею відео, звуку чи файлів від одного комп`ютера до іншого, організації колективних мережевих ігр, та ін.

 

Локальна опто-волоконна мережа Beeline побудована в 9 містах України: Львові, Житомирі, Харкові, Запорожжі, Одесі, Дніпропетровську, Києві, Броварах та Вишньовому. У всіх містах, де діє послуга, в рамках локальної мережі обмін трафіком здійснюється безкоштовно.

 

Коментуючи успіхи, директор з розвитку проекту  FTTB Beeline Віктор Грібан сказав: «Найкращий результат під час використання домашнього комп`ютера можна отримати, якщо він під`єднаний до загальної мережі. Це дає можливість формувати загальні бази даних, спільно використовувати переферійні пристрої та мережеве обладнання, організовувати колективні онлайн-турніри між жителями різних міст і багато іншого в залежності від потреб абонентів. В цілому наш проект побудови «домашньої мережі» В цілому наш проект побудови «домашньої мережі» національного масштабу – унікальний приклад, який демонструє широкі можливості рішень Beeline».

 

Beeline в Україні володіє однією з найпотужніших транспортних оптоволоконних мереж, загальною протяжністю більш ніж 15 тис. км. Наявність власної магістралі дозволяє компанії забезпечити високу швидкість локального (міжміського) трафіку для абонентів і пропонувати доступні тарифи.

 

Компанія надає власними каналами послуги мобільної та фіксованої телефонії, широкосмугової передачі даних за технологією  GPRS/EDGE, wifi  та  wimax,  фіксованого доступу до Інтернету за технологією FTTB  та ADSL, послуги цифрового телебачення.

 

*     *     *

На терії України послуги зв`язку здійснюються спільно компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ  «Голден Телеком» (бренд Beeline), які входять в групу компаній «ВимпелКом» (NYSE:VIP).

 

Єдиний оператор зв`язку Beeline надає повний спектр полуг мобільного зв`язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефоні, міжнародного та міжміського зв`язку, передачі даних, доступу до Інтернету на базі безпровідних і провідних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому обладнанні, яке призначене для використання  в 3G мережах.

 В групу компаній «ВимпелКом» входять оператори зв`язку, які надають послуги голосовї телефонії і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпроводного та фіксованого зв`язку, а також широкосмугового доступу до Інтернету.

ВАТ «ВимпелКом» здійснює операції в Росії, Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн».

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків з громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

 

 

Категорія: Економіка | Опубліковано: 12.06.2009 12:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися