Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


19 лютого у Львові репрезентують сатиричний роман про українську бюрократію

ПРЕС-РЕЛІЗ

18.02.2009

 

 

19 лютого о 18.00 у Львові у кав’ярні «Кабінет», що на вул. Винниченка, 12, відомий письменник, майстер української літератури Володимир Даниленко репрезентує свою нову книгу «Газелі бідного Ремзі» – сатиричний роман про українську бюрократію. «Газелі бідного Ремзі» – блискуча пародія на українську ментальність, політику та сучасний світовий порядок.

 

Читачам літературної агенції «Піраміда» Володимир Даниленко вже відомий за збіркою новел «Сон із дзьоба стрижа», що вражає реалістичними сюжетами та способом відтворення погляду автора на звичайні події людського життя.

 

Новий роман Володимира Даниленка «Газелі бідного Ремзі» розповідає неймовірну історію, що базується на політичних реаліях України: епоха Леоніда Кучми, у розпал касетного скандалу адміністрація президента хапається за найменшу соломинку, щоб врятувати режим. Потрібний досвід людини, яка потрапляла у схожі ситуації та викручувалась з них. І таку людину знайдено в особі кримського хана Хаджи Селіма Герая І, якого в XVII-XVIII століттях три рази скидали з престолу, але щоразу він повертався до влади. Хан був не лише спритним політиком, а й тонким ліриком, що писав газелі під псевдонімом Ремзі.

 

За допомогою медіума Розалії Шовкалюк хана повертають з того світу, до нього приставляють двох офіцерів СБУ і змушують служити владі. Про замахи на невгодних владі людей, продаж зброї Усамі Бен Ладену, відвідини російської військової полярної лабораторії, що займається створенням кліматичної зброї, південноамериканського міста Нью-Орлеан, яке переживає паніку перед наближенням урагану, та про інші авантюрні пригоди спостережливий Ремзі розповідає в любовних посланнях до сорока жінок свого гарему.

 

Новий роман Володимира Даниленка «Газелі бідного Ремзі» – майстерна пародія на українську ментальність, політику та сучасний світовий порядок.

 

Довідка.

 

Володимир Даниленко закінчив факультет української філології Житомирського педагогічного інституту та аспірантуру Інституту літератури НАН України. Доктор філологічних наук інституту літератури АН України. Перший у дев’яностих роках захистив дисертацію з психоаналізу. Автор книжок «Місто Тіровиван» і «Сон із дзьоба стрижа», упорядник антології сучасної української прози «Квіти в темній кімнаті».

Твори перекладались німецькою, японською, польською мовами. Привернув до себе увагу літературного середовища не тільки як письменник, а й як автор численних успішних мистецьких проектів.

Категорія: Культура | Опубліковано: 18.02.2009 11:57
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися