Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


AIESEC відкриває світ для львівських школярів

ПРЕС-РЕЛІЗ

27.02.2009

 

 

Локальне представництво AIESEC у Львові розпочало реалізацію загальнонаціонального освітнього проекту «Світ без кордонів» в школах нашого міста.

 

«Світ без кордонів» - це освітній соціальний проект, основним завданням якого є розвиток лідерських якостей, підвищення рівня володіння англійською мовою та ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для допомоги здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії. На даний момент проект проходить в 16 найбільших містах України, де присутні представництва організації AIESEC.

 

У нашому місті проект проходить уже вдруге. Станом на сьогоднішній день до участі у ньому залучені біля 20 шкіл Львова, а також 12 стажерів з Японії, Бразилії, Китаю, Грузії, Польщі і Нової Зеландії. Активну підтримку в реалізації «Світу без кордонів» надає міське і обласне управління освіти. 

 

Як зазначила президент організаційного комітету проекту Василів Юлія: «Проект дає можливість учням львівських шкіл не тільки довідатися про інші культури та країни, але й значно покращити рівень володіння англійською мовою, отримати досвід роботи в мультикультурному середовищі і спробувати нові інтерактивні методи навчання»

 

Завершиться реалізація «Світу без кордонів» масштабним фестивалем культур, котрий відбудуться наприкінці березня у Львові. Участь у ньому візьмуть понад 30 стажерів з більш ніж 15 країн світу.

 

Детальнішу інформацію про організацію і проекти можна дізнатися на офіційному сайті AIESEC у Львові www.aiesec.lviv.ua

 

AIESEC - міжнародна громадська організація яка допомагає молодим людям віднайти та розвинути свій потенціал для позитивного впливу на суспільство. Об'єднує 32 000 молодих людей у 107 країнах світу.

     

 

 

З повагою,                                                                        Координатор з комунікацій AIESEC у Львові    

Олег Піх

 

+38 093 10 33 667

oleg.pikh@gmail.com

WEB: http://www.aiesec.lviv.ua

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 27.02.2009 14:03
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися