Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


З 30 травня вперше у Львові – нічні екстремальні ігри DozoR!

ПРЕС-РЕЛІЗ

07.05.2009

 

 

Запрошуємо журналістів взяти участь в першій презентаційній грі 30 травня 2009 року. Збирайте свої колективи в команди і грайте! Реєстрація на сайті www.lite.dzzzr.ru

 

Якщо ви не любите сумувати, не боїтесь блукати вночі пустими вулицями, любите швидку їзду і складні лабіринти, то DozoR – альтернатива звичному способу життя і сірим будням. DozoR – командна гра, де кожен учасник може проявити свої кращі вміння, а перемагає командний дух. Якщо ви надаєте перевагу активному способу життя і хочете ефективніше використовувати свою ерудицію, тоді DozoR – це для вас!

 

DozoR – це інтерактивна динамічна гра з лементами логіки і ризику. Мета гри: пройти рівні – знати коди в зашифрованих місцях. Беруть участь 20-30 команд. Перемагає команда, яка виконала всі завдання першою.

 

Проект DozoR створений в квітні 2005 року. Перша гра відбулась в Санкт-Петербурзі і за 4 роки існування їй підкорились понад 175 міст.

 

DozoR став улюбленою грою для різних людей. Грають студенти, викладачі, декани; топ-менеджери і директори, журналісти і рекламісти; військові, депутати і держслужбовці. Цільова аудиторія гри – активні люди різного віку. Здорові, енергійні, які цікавляться новим, розуміються на сучасних засобах комунікації, комп’ютерах, автомобілях.

 

В кожній грі в місті беруть участь 100-150 людей, 20-40 команд від 2 до 5 людей в кожній. Кожну дозорну ніч з суботи на неділю по міським дорогам їздять 20-40 автомобілів з гравцями, які шукають коди, заховані в найнесподіваніших місцях.

 

Сьогодні в DozoR щосуботи грають близько 40 тисяч людей, і ряди дозорних постійно поповнюються.

 

DozoR – соціально значуща гра. Гра розвиваюча – динамічна, пізнавальна, розважальна. Розгадуючи зашифровані місця, гравці розвивають ерудицію, вчаться думати в команді, тренуються застосовувати різні стратегічні ходи.

 

Граючи в DozoR, можна краще пізнати своє місто, його історію. В грі все відбувається як в житті: розвиваєш свої комунікаційні можливості, знаходиш виходи з важких ситуацій. DozoR – це можливість жити активніше і цікавіше.

 

Все, що вам потрібно для участі в першій грі 30 травня – автомобіль, ліхтарик, карта міста, мобільний телефон і команда вірних товаришів!

 

Про правила гри. В грі може брати участь не більше 30 команд. Команда складається з координатора і польових гравців, завдання яких полягає в пошуку кода на місці. Гра починається о 22.00 з того, що координатори всіх команд-учасників отримують завдання на перший рівень. Знайшовши правильний код, команда вводить його в браузері на мобільному телефоні і якщо код вірний, то отримує наступне завдання. Всього в грі 5-7 місій. Пройшовши їх першими, команда стає переможцем.

 

Правила гри, завдання, статистику, відгуки учасників ви знайдете на сайті:

www.lite.dzzzr.ru і www.dzzzr.ru

 

 

За додатковою інформацією звертайтесь до

організатора DozoR.Lite у Львові

Анастасія Шиманська

www.lite.dzzzr.ru/lvov                 

e-mail: lvov.lite@dzzzr.ru

тел. +38 (050) 1810116

ICQ#: 292-516-470

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 07.05.2009 16:10
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися