Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Beeline подарував безкоштовне спілкування для ветеранів

Фото: Білайн

 

ПРЕС-РЕЛІЗ

13.05.2009

 

 

Львів, 13 травня, 2009 р. Більше 500 ветеранів Великої вітчизняної війни у Західній Україні скористалися зв`язком Beeline для безкоштовних дзвінків в країни СНД в День 9 Травня.

 

В День Перемоги ветерани Великої Вітчизняної війни у Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі і Чеорнівцях могли безкоштовно подзвонити по телефонам Beeline в будь-яке місто України та країн СНД. Таку акцію організували співробітники Beeline, які встановили в місцях масових зборів ветеранів мобільні пости, обладнанні засобами зв`язку.

 

Всього в Західній Україні акцією скористалося 500 ветеранів, які здійснили понад 800 дзвінків різної тривалості. Значну кількість дзвінків ветерани здійснили до країн СНД, в основному в Росію та Білорусію. По Україні найчастіше ветерани телефонували до Харкова, Полтави, Луганська, Дніпропетровська та Запоріжжя.

 

Не забули представники Beeline і тих ветеранів, які 9 Травня за станом здоров`я не змогли бути присутніми на святкуваннях. Мобільні пости Beeline працювали у шпиталі інвалідів та ветеранів Великої вітчизняної війни у місті Клевань Рівненської  області.

 

«Beeline як соціально відповідальна компанія щороку проводить такі акції, забезпечуючи ветеранам можливість безкоштовно поспілкуватися з однополчанами, рідними та друзями у різних країнах СНД. Для багатьох з них це чи не єдина можливість вдосталь поговорити з близькими, які живуть за кордоном. Завдання мобільного зв’язку поєднувати людей, і ми пишаємось, що у День перемоги Beeline з’єднав багатьох ветеранів у різних містах і країнах», - прокоментував директор Львовівської філії Beeline Юрій Рациборинський.
 

*          *          *

На території України послуги зв'язку надаються спільно компаніями ЗАТ «УРС» і ТзОВ «Голден Телеком» (бренд Beeline на території України), які входять до групи компаній «ВимпелКом»*.

 

Єдиний оператор зв'язку Beeline надає повний спектр послуг мобільного зв'язку стандарту GSM 900/1800, фіксованої телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в Інтернет на базі безпровідних і дротяних рішень, включаючи технології оптоволоконного доступу. Мобільна мережа Beeline побудована на найсучаснішому устаткуванні, призначеному для використання в 3G мережах.

 

* До групи компаній «ВимпелКом» входять оператори зв'язку, що надають послуги голосового зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру технологій безпровідного і фіксованого зв'язку, а також широкосмугового доступу в Інтернет. До групи «ВимпелКом» входять компанії, що здійснюють операції в Росії  Казахстані, Україні, Таджикистані, Узбекистані, Грузії і Вірменії, а також у В'єтнамі і Камбоджі на території із загальним населенням близько 340 млн чоловік. Послуги надаються під брендом «Білайн». ВАТ «ВимпелКом» стало першою російською компанією,  включеною  в лістинг Нью-йоркської фондової біржі (NYSE). Акції Компанії котуються на NYSE під символом VIP.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Ірина Рожок-Капранова

менеджер зі зв’язків із громадськістю

Львівської філії  ЗАТ "Українські радіосистеми" (ТМ "Beeline")

+380685403119

irozhok@beeline.ua

Категорія: Суспільство | Опубліковано: 13.05.2009 15:30
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися