Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Україна


АМКУ долучив львівську фірму «Едельвейс» до справи про необгрунтоване підвищення цін на медикаменти

Антимонопольний комітет України додатково залучив 8 оптових постачальників лікарських засобів як відповідачів у справі щодо необґрунтованого підвищення цін на медикаменти.

 

Про це заявив виконувач обов’язків голови АМКУ Олександр Мельниченко на прес-конференції 4 лютого.

 

Зокрема, зазначив Мельниченко, до справи залучено ТОВ «Донфармхолдінг» (м. Донецьк), ТОВ «ФРА-М» (м. Донецьк), ТОВ «Фармако» (м. Київ), ТОВ «Фалбі» (м. Київ), ТОВ «Галафарм» (м. Київ), ТОВ «Інтерфарма-Київ» (м. Київ), ТОВ «Фіто-Лек» (м. Харків) та приватне торговельно-посередницьке мале підприємство фірма «Едельвейс» (м. Львів).

 

Відтак, на сьогодні АМКУ розслідує діяльність 15 оптових постачальників медикаментів, в діях яких зафіксовано ознаки порушення конкуренційного законодавства.

 

В.о. голови Антимонопольного комітету повідомив про наміри ретельно дослідити діяльність аптечних мереж найближчим часом. Це буде наступним етапом у розслідуванні «антимонопольниками» необґрунтованого підвищення цін на ліки.

 

«Я ще раз звертаюся як до оптових компаній, так і до власників й топ-менеджерів аптекарських мереж із застереженням щодо необхідності знизити ціни на ліки до економічно обґрунтованого рівня. Закликаю зробити все можливе, щоб на фармацевтичному ринку не було дефіциту. Під час прийняття рішення по суті, ми враховуватимемо поведінку кожного із названих та залучених в подальшому відповідачів. І виходитимемо з того, що ліки – соціальний товар. Тому, якщо з боку гравців ринку ми побачимо адекватну реакцію на наші вимоги, ми, безумовно, пом’якшимо міру покарання, і навпаки, якщо дехто продовжуватиме безпідставно підвищувати ціни – притягнемо до відповідальності з усією суворістю закону», – підкреслив Олександр Мельниченко.

 

Як відомо, 16 жовтня 2008 року АМКУ розпочав розслідування щодо обгрунтованості різкого підвищення цін на лікарські засоби в Україні.

 

24 грудня до справи як відповідачів Комітет залучив залучив ТОВ «БаДМ» (м. Дніпропетровськ), СП «Оптима-Фарм ЛТД» (м. Київ), ТОВ «ВВС-ЛТД»  (с. Хостов, Києво-Святошинський р-н), ЗАТ «Альба Україна» (м. Бориспіль), ТОВ «Вента» ЛТД (м. Дніпропетровськ), ТОВ «Аптека «Біокон» (м. Київ) і ТОВ «Інтерфарм» (м. Київ).

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Україна | Опубліковано: 05.02.2009 09:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися