Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Культура


20 лютого у «Лівому березі» презентуватимуть виставку «Ода життю»

ПРЕС-РЕЛІЗ

18.02.2010

 

 

20 лютого о 18.30 год. у приміщенні ресторану „Лівий берег” відбудеться презентація виставки «Ода життю».

 

На виставці експонуватимуться роботи чотирьох фотомитців: члена президії асоціації репродуктологів України к.м.н. Ігоря Палиги, людини, відданій своїй справі, лікаря-гінеколога в третьому поколінні, митця, що не байдужий до проблем суспільства, Сергія Бакшеєва, фотографа-стиліста Юлії Ніколенко та фотографа-дизайнера Лесі Ковереги. Їхні роботи пов’язує єдине – вміння показати любов та магію зародження нового життя. Фотографії Ігоря Палиги плодів в 3D форматі в кольорі та реальному часі стануть ноу-хау для Львова. Світлини вагітних жінок просякнуті любов'ю і турботою про майбутнє нашої країни, вони постають перед нами у фантастичних образах, неначе щойно зійшовши із сторінок улюблених казок. Окремою серією виставки є зображення дорослих людей в образній утробі матері, щоб показати різницю життєвих шляхів і єдність їх початку.

 

„Ми хотіли показати, - каже Сергій Бакшеєв, - розвиток від зародження і до становлення громадянина. Ми бажаємо передати цю магію всім людям, показати, що вагітність – це чарівна квітка, яка наповнює жінку чарівним шармом зсередини”.

 

„Цією мистецькою подією, - говорить один із авторів Ігор Палига, - ми намагаємося привернути увагу до проблем зачаття. Сьогодні ми хочемо сказати, що кожна сім'я має шанс почути дитячий сміх у своїй оселі. Як говорив давньогрецький драматург Менандр, взаємне кохання скріплюється дітьми, і в наш час для цього немає перешкод. Сьогодні ми хочемо поєднати мистецтво і медицину і творити майбутнє разом”.

 

Всі бажаючі зможуть прийняти участь у найбільшому таїнстві природи, а саме на фотографіях ембріонів за допомогою фломастерів чи фарб намалювати майбутній колір очей або волосся.

Особливий гість – український гурт  „Contrabanda.com.ua” із своїм альбомом „Пароль: Кохання” та спеціальним подарунком для присутніх – версія пісні про Львів.

 

На відритті виставки будуть присутні відомі люди, з якими зможуть поспілкуватись журналісти: Українська асоціація репродуктивної медицини, (головний спеціаліст МОЗ України з акушерства та гінекології, професор Камінський Вячеслав Володимирович, професор Дахно Федір Власович, професор Юзько Олександр Михайлович, професор Феськоф Олександр Михайлович, професор Маркін Леонід Борисович).

 

На відкритті буде накритий фуршетний стіл.

 

 

Реєстрація представників ЗМІ

триває до 15.00 год. 19 лютого 2010 року

за тел.: (067) 988-36-48

Координатор виставки: Світлана Николишин

Категорія: Культура | Опубліковано: 18.02.2010 12:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися