Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


На Львівщині підприємець «підняв» 7 млн. гривень на незаконному видобутку гравію

Стрийська міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу відносно директора однієї з фірм за відмивання 7,3 мільйонів гривень, які той заробив на незаконному видобутку гравійно-піщаної суміші з русла річки.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі ДПА.

 

Кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.209 КК України, була порушена за матеріалами Управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА у Львівській області.

 

Як з’ясувалося, директор ТОВ, зловживаючи службовим становищем та керуючись робочим проектом, який передбачав забір гравію для власних потреб і не був погоджений з територіальними органами Мінприроди у встановленому порядку, незаконно ініціював видобуток гравійно-піщаної суміші з русла річки.

 

Внаслідок цього було незаконно видобуто 92,7 тис. кубометрів суміші.

 

До того ж правопорушник порушив Водний Кодекс України, Кодекс України про надра та Постанову Кабінету Міністрів України «Про порядок видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду України».

 

Таким чином підприємець протягом 2006-2007 років незаконно отримав дохід на суму 7,3 млн. грн., який у подальшому легалізував та використав для власних потреб.

 

Розслідування кримінальної справи триває.

Категорія: Львів | Опубліковано: 02.02.2009 10:17
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися