Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Посол Єврокомісії підганяє розробку ТЕО проекту «Євроколія»

Посол Єврокомісії в Україні та Білорусі Жозе Мануель Пінту Тейшейр повністю підтримує проект «Євроколія» і вважає, що потрібно якнайшвидше почати розробляти його техніко-економічне обгрунтування.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«Я підтримую проекти, які дають можливість розвинути інфраструктуру та зробити Львів ближчим до Європейського союзу. Потрібно провести дослідження і розробити проект, вивчити його доцільність, а потім шукати кошти для його виконання», — цитує Тейшейра прес-служба.

 

«Підтримка високопосадовців є вже певним для нас трендом. Така позиція європейців дає впевненість в наших наступних діях», – прокоментував начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міськради Сергій Кіраль.

 

Проект «Євроколія», нагадаємо, передбачає будівництво вузької колії європейського стандарту шириною 1435 мм від кордону з Польщею до Львова. Загальна протяжність колії – близько 85 км. Вартість проекту – понад 500 млн. EUR.

 

На сьогодні вже реалізується перший етап «Євроколії», який передбачає розробку концепції проекту. На концепцію виділені 133 тисяч EUR додаткового фінансування вартості виконання концепції з уряду Голландії. Інша половина суми буде дофінансовуватись за рахунок спонсорів.

 

Концепцію розроблятиме консорціум голландських компаній «Моварес» і «НЕА».

 

У Львові розраховують, що реалізація проекту «Євроколія» збільшить притік іноземців, а відтак значно пришвидшить розвиток туристичної інфраструктури у регіоні.

Категорія: Львів | Опубліковано: 02.02.2009 12:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися