Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кужіль надумала провести над Львівщиною антикризовий експеримент

Голова Держкомпіджприємництва Олександра Кужель домовилася з головою Львівської ОДА Миколою Кметем про спільні дії у сфері подолання економічної кризи, повідомляє «Presstime».

 

«Я звернулася до губернатора Львівщини з проханням допомогти мені показати іншим губернаторам і владі в Україні, як можна сьогодні створювати умови там, де зараз найболючіші питання. Де умовно монополісти, власники ринків і торгових площ безпідставно підвищують орендну плату. Я думаю, що ми з вашим губернатором, зможемо показати приклад всій Україні, як можна працювати з владою на місцях, що не перекладати відповідальності в центр», - розповіла Кужель на прес-конференції у Львові.

 

Микола Кміть у свою чергу відзначив важливість функціонування малого та середнього бізнесу в Україні і згадав про кроки, котрі робить місцева влада у сфері налагодження стосунків з бізнесом.

 

«Ми будемо закликати, писати, давати розпорядження в рамках законодавства. Я вважаю, що потрібно прийняти ряд документів, котрі б давали в цей революційно важкий час більше повноважень», — сказав він.

 

«І треба брати ту ринкову економіку в рамки і жорстко нею керувати. В кризу потрібно відходити від лібералізації. Потрібно регулювати структуру, щоб не виходило так, що хтось заробляє 300% а хтось -10%», - додав губернатор.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 04.02.2009 10:11
Ключові слова:| Коментарі: 2
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися