Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У січні кількість звернень до служб зайнятості Львівської області зменшилась майже у 2 рази

У січні в центрах зайнятості на Львівщині було зареєстровано 6,8 тис. осіб, що у 1,8 разу менше, ніж у грудні 2008 року.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у відділі інформації та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю Львівського обласного центру зайнятості.

 

«Чисельність звернень громадян задля пошуку роботи порівняно з останніми місяцями минулого року зменшилася», — констатували в ЛОЦЗ.

 

Водночас порівняно з січнем минулого року було зафіксовано незначне збільшення кількості пошуковців роботи — на 0,2 тис. осіб, або 3%.

 

Переважно шукають роботу представники робітничих професій — продавці продовольчих та непродовольчих товарів, водії автомобілів, швачки, слюсарі-ремонтники, охоронники, столяри, бармени, офіціанти, мулярі, малярі, трактористи, слюсарі з механоскладальних робіт тощо.

 

З числа службовців за допомогою в пошуку роботи до центру зайнятості звертались менеджери, бухгалтери, вчителі середніх навчально-виховних закладів, інженери, медсестри, експедитори, адміністратори, механіки, касири та інші.

 

Аналіз динаміки реєстрації вільних робочих місць та вакантних посад свідчить про зменшення потреби працедавців у необхідних працівниках. Упродовж січня ц. р. надійшла інформація про наявність 3,1 тис. вакансій, що у 1,4 раза менше порівняно з січнем 2008 р.

 

Підприємства пропонують роботу для швачок, охоронників, електрогазозварників, слюсарів-ремонтників, продавців продовольчих товарів, водіїв, малярів, слюсарів з ремонту рухомого складу. Складніше знайти роботу службовцям, проте все-таки є потреба у спеціалістах державної служби, лікарях, інженерах, менеджерах зі збуту, майстрах виробничого навчання.

 

Станом на 4 лютого 2009 р. в центрах зайнятості Львівщини на обліку перебуває 44,7 тис. мешканців області, працедавці задекларували наявність 2,4 тис. вільних робочих місць. На одну вакансію нині претендують 19 осіб.

Категорія: Львів | Опубліковано: 05.02.2009 08:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися