Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


ВГСУ ухвалив рішення щодо самобудів на ринку нардепа Писарчука

Вищий господарський суд України скасував рішення районного суду м. Львова про визнання права власності ТОВ «АЙПІЄ-Л» на самочинно збудовані споруди ринку «Південний».

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської міськради.

 

За даними юридичного управління, внаслідок прийняття судом касаційної інстанції вищевказаної постанови підлягають скасуванню документи ТОВ «АЙПІЄ-Л» (Ринок «Південний»), що посвідчують право власності цього господарського товариства на самочинно збудовані споруди ринку та підтверджується самовільне захоплення ТОВ «АЙПІЄ-Л» земельної ділянки за адресою м. Львові, вул. Щирецька, 36.

 

5 лютого 2009 року Вищий госпсудом України розглянув касаційну скаргу Львівської міської ради на ухвалу Залізничного районного суду м. Львова від 23 червня 2006 р. у цивільній справі за позовом Обух Христини Орестівни до ТОВ «АЙПІЄ-Л» (Ринок «Південний») про виведення зі складу учасників товариства Обух Х.О. та виділ в натурі 10% майна належного ТзОВ «АЙПІЄ-Л» та визнання права власності на торгові центри «Володимир», «Європа», «Україна», зустрічної позовної заяви ТзОВ «АЙПІЄ-Л» до Обух Х.О., третя особа КП ЛОР «БТІ та ЕО» про визнання права власності на майно.

 

ВГСУ виніс постанову у даній справі, згідно якої касаційну скаргу міської ради було задоволено, ухвалу Залізничного районного суду м. Львова скасовано.

 

Власником ринку «Південного», як відомо, є народний депутат Петро Писарчук (Партія регіонів). 

Категорія: Львів | Опубліковано: 06.02.2009 16:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися