Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львів запропонував Мінкульту включити 10 нових готелів до Генплану по Євро-2012

Львівська міськрада та Львівська облдержадміністрація подали в Міністерство культури і туризму пропозиції включити до Генерального плану з інфраструктури розміщення на час чемпіонату «Євро-2012» 10 нових готелів.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі міськради, посилаючись на начальника управління адміністрування будівництва та розвитку інфраструктури департаменту Євро-2012 Олега Вілюру.

 

«Незважаючи на кризу, у Львові активно розвивається готельна галузь. Почали зявлятися нові проекти, які не були враховані, коли у 2007 році формувався перелік готелів, які пізніше увійшли до Генерального плану з інфраструктури розміщення. Сьогодні, враховуючи необхідність надати УЄФА інформацію щодо розміщення під час проведення Євро-2012 т.зв. «родини УЄФА», куди входять основні віп-гості, з’явилася потреба переглянути генеральний план і включити у нього додаткові якісні об’єкти», — зазначив Вілюра.

 

Які саме готелі запропоновано включити до Генплану, чиновник називати відмовляється.

 

«Поки зміни до Генерального плану не будуть затверджені на рівні Кабінету Міністрів, інформація про те, які саме готельні обєкти запропоновано включити до цього документу, розголошуватися не буде», — сказав він.

 

Проте відомо, що з десяти готельних обєктів 8 розташовані у Львові, інші 2 — у Львівській області.

 

Затвердження нововведень до Державної цільової програми відбудеться наприкінці березня 2009 року, зазначили у міськраді.

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.02.2009 10:01
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися