Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У Програмі часткової компенсації вартості машин для ферм ВРХ згадали про дрібних аграріїв

Комісія з питань розвитку села та АПК Львівської облради внесла зміни до представленої облдержадміністрацією Програми часткової компенсації вартості машин та обладнання для механізації ферм великої рогатої худоби.

 

Як повідомила «Прес-Центр» прес-служба облради, депутати запропонували, щоб право на компенсацію мали також і особисті селянські господарства.

 

«Таким чином обласна рада підтримає не тільки крупнотоварного, але й дрібного виробника», — зазначено у повідомленні.

 

На виконання цієї програми у бюджеті закладено 1,6 млн. гривень.

 

Крім неї, на засіданні комісії розглянули ще сім програм. Майже всі, за винятком Програми підвищення родючості грунтів, депутати підтримали без суттєвих змін.

 

Натомість значні зміни стосуватимуться принципу розподілу коштів. За пропозицією депутата Миколи Пшевлоцького, кошти, які будуть виділятися на райони області, будуть обчислюватися за коефіцієнтом, який складатиметься на 70% з частки районів у валовому виробництві товарної с/г продукції в області і на 30% співфінансування з районного бюджету.

 

Голова комісії Роман Кузьмич закликав предстаників облдержадміністрації внести поправки у програми до 20 лютого, щоб облрада могла їх затвердити на сесії 3 березня. «З прийняттям аграрних програм не можна затягувати до наступної сесії, бо цього року прогнозується рання весна і підтримка в аграрному секторі потрібна вже зараз», — зазначив Кузьмич.

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 19.02.2009 10:52
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися