Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Міністр Полтавець побував на «Львіввугіллі»

Міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець сьогодні таки відвідав Державне підприємство «Львіввугілля», передає «Zaxid.net».

 

За повідомленням прес-служби підприємства, міністр приїжджав, щоб особисто на місці затвердити виробничу програму розвитку гірничих робіт на «Львіввугіллі» на 2009 рік. Що він власне і зробив.

 

Детальніше про згадані програми ні «Львіввугілля», ні Мінвуглепром не повідомляють.

 

До речі, візит міністра до львівських шахтарів до останнього був під питанням. Про те, що він приїде, вчора зранку повідомив журналістів директор ДП «Вуглезбут» Микола Бродер. Але вже під вечір прес-служба Мінвуглепрому поширила інформацію, що, швидше за все, Полтавець не приїде, а пришле свого заступника.

 

ДП «Львіввугілля» у 2008 році наростило видобуток вугілля порівняно з попереднім роком на 2% — з 3,038 млн. до 3,105 млн. тонн.

 

До теми:

 

Львівська ОДА на початку лютого вирішила звернутись до Кабміну, Мінекономіки і ДПАУ з проханням списати фінансові санкції, пені та штрафи, нараховані місцевим підприємствам вугільної галузі за несвоєчасну сплату податків та зборів станом на 1 грудня 2008 року.

 

Раніше губернатор області Микола Кміть оголосив про власну ініціативу створення вертикально-інтегрованої компанії, до складу якої мали б увійти шахти, збагачувальні підприємства та підприємства енергетики, щоб таким чином підвищити ефективність вуглевидобувних підприємств.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 20.02.2009 18:40
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися