Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львів набудує готелів більше, ніж треба

УЄФА знизила вимоги щодо готелів у приймаючих містах на час проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, що було зроблено за підсумками аналізу в сфері розміщення, який був проведений восени 2008 року.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської міськради з посиланням на начальника управління адміністрування та розвитку інфраструктури департаменту «ЄВРО 2012» Олега Вілюру.

 

«Відповідно до нових вимог, Львів повинен забезпечити наявність 1020 номерів 5-зіркової категорійності, 1315 номерів 4-зіркової категорійності та 210 – 3-зіркової категорійності», – заявив Вілюра.

 

За його словами, кількість 4-5-зіркових номерів зменшено майже вдвічі. Адже згідно з попередніми вимогами Львів мав забезпечити 2350 номерів у 5-зіркових готелях та 2050 номерів у 4-зіркових.

 

«Якщо до зниження вимог Львів гарантував УЄФА наявність на 2012 рік готельних номерів у 4-5-зіркових готелів із невеличким перевищенням вимог, то на сьогодні перевищення вимог УЄФА відбувається майже в двічі. В число цих готелів входять як існуючі, так і ті проекти, інвестори яких гарантували міській владі та УЄФА виконання своїх планів щодо побудови чи реконструкції готельних об’єктів», – розповів чиновник.

 

При цьому, за його словами, всі інвестори на початку року задекларували, що їхні плани не зміняться. Відтак ймовірно, що до Євро-2012 у Львові створять навіть більше готельних місць, ніж потрібно.

 

«Якщо туристичний та готельний ринок Львова й надалі розвиватиметься такими ж динамічними темпами як у попередні роки, то в нас не має сумнівів у реальності суттєвого перевиконання тих вимог щодо кількості будівництва готелів, які задекларувало УЄФА», – наголосив Олег Вілюра.

Категорія: Львів | Опубліковано: 02.03.2009 12:05
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися