Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Садовий опублікує податкову декларацію сам і вимагатиме цього ж від підлеглих і депутатів
Міський голова Львова Андрій Садовий вимагатиме, щоб його підлеглі, а також депутати міської ради опублікували інформацію про свої доходи.

Про це Садовий повідомив на брифінгу у вівторок, відповідаючи на запитання «Прес-Центру», чи заповнив він декларацію про доходи за 2008 рік.

«Не тільки заповнив, і не тільки декларацію про доходи, як цього вимагає держава», — сказав міський голова.

Садовий зазначив, що хоче на власному прикладі показати, що публічні особи зобов’язані «показувати», скільки вони заробляють.

Садовий повідомив, що вимагатиме, аби всі депутати Львівської міської ради та чиновники міськради опублікували інформацію про доходи свої та членів своїх сімей.

«Ми повинні знати про людей, які є публічними, все», — підкреслив мер.

На запитання, що робити у разі, якщо той чи інший посадовець або депутат відмовиться оприлюднити декларацію, Андрій Садовий відповів: «Якщо вони відмовляться... Наприклад, депутат Іван відмовиться, ви до нього прийдете і запитаєте: пане Іване, а чому ви відмовилися, чому ви їздите, наприклад, на машині, яка має вартість 100 тис. доларів, а вказуєте, що ваша зарплата 1000 гривень. Поясніть, де ви взяли? Вам дядько з Канади прислав? Прізвище дядька!».

«Будете мати велику тему для дискусії, шановні колеги», — сказав мер, звертаючись до усіх присутніх на брифінгу журналістів.

«Ми повинні привчитися: йдеш в політику — все, особисте життя є тільки у помешканні. Заходиш у помешкання, де живеш, — це є твоє приватне життя. Все інше має бути відоме для громадян, які тебе обирають», — додав Садовий.

Андрій Садовий повідомив, що свої доходи за 2008 рік він має намір опублікувати на сайті міської ради у другому кварталі цього року. «До Паски це зроблю обов’язково», — запевнив він.

Міський голова не захотів попередньо озвучувати дані про власні заробітки за минулий рік, зазначивши, що доходів отримав «не так багато». «Виключно зарплата на посаді міського голови. Лекції не читав, інших доходів не отримував», — сказав він.

Як відомо, 1 квітня закінчується термін, до якого громадяни України мають задекларувати отримані доходи за 2008 рік.


Категорія: Львів | Опубліковано: 24.03.2009 12:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися