Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Прокуратура затримала директора ЛАЗу

Співробітники прокуратури затримали директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна за підозрою в умисній невиплаті заробітної плати працівникам підприємства та ухилення від сплати внесків до Пенсійного фонду.

 

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

 

Як сказано у повідомленні, 26 березня прокуратура Львова порушила кримінальну справу відносно директора ТзОВ «ЛАЗи» за умисну невиплату заробітної плати працівникам ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України та за умисне ухилення службовими особами підприємства сплачувати страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України коштів в особливо великих розмірах, за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212-1 КК України.

 

Слідчі зібрали доказів, які вказують на те, що при надходженні коштів на розрахункові рахунки підприємства протягом жовтня-грудня 2008 року Сергій Челяпін, достовірно знаючи про заборгованість із виплати заробітної плати в сумі понад 4 млн. грн., умисно, маючи реальну можливість сплатити вказану заборгованість, не виплачував своїм працівникам в повній мірі заробітну плату.

 

Крім того, було з’ясовано, що внаслідок умисних дій Челяпіна заборгованість підприємства перед Пенсійним фондом станом на 21.02.2009 року становить понад 4,8 млн. гривень.

 

У повідомленні прокуратури підкреслюється, що за ухилення від сплати внесків до Пенсійного фонду передбачено позбавлення волі від 5 до 10 років.

 

 

За матеріалами «Вголос», Zaxid.net

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.03.2009 14:40
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися